Rüya tabiri ara

Rüyada Evlilik Görmek

Ağustos 21, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada evlilik pek çok değişik anlama gelmektedir. Rüya sahibi için hapis olmaya, sıkıntıya, üzüntüye, darlığa düşmeye, hesapta olmayan harcamalar yapmaya ve bu nedenle ağır maddi yükümlülüklerin altına girmeye, devlete vergi ödemeye ve gözünü yükseklere dikmeye delalet eder. Bir yandan da hak yolundan giderek, Allah katında hayırlar işlemeye ve yaradan tarafından mükâfatlandırılmaya işaret eder. Rüyada evlilik görmek bazen mutluluğa bazen de tam tersi şekilde mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Maddiyat ile tabir edilir. Rüyada kendisini değil de bir yakınını, akrabasını, arkadaşını ya da komşusunun evlendiğini gören kişi malda ya da parada zarara uğrar.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin aşk hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, sevgilisi ile yaşadığı sorunları çözebilmek ve onu kaybetmemek için orta yolu bulmaya çalışacak demektir. Daha olmadı, söylenenleri yutacak ve içine atacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Hayırlı olacak olaylara işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında evlilik teklifi aldığını görmesi, çok istediği bir hayalinin gerçekleşmesine ve neredeyse heyecandan kalbinin yerinden çıkacakmış gibi çarpmasına neden olacak bir haber almasına yorulur.

Rüyada Evlilik Teklif Etmek

Mal ve para ile tabir edilir. Rüya sahibinin maddi varlık elde etmek için ne kadar canla başla çalıştığına ve çocuklarının geleceğine yatırım yapmak için çabaladığına delalet eder. Rüya sahibi, ailesi iyi yaşasın diye, kendini feda etmiş, gecesini gündüzüne katarak çalışıyor demektir.

Rüyada Evlilik Kararı Almak

Rüya sahibini çok mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşanmasına, sevdiği kişiden işitmek istediği o büyülü ve güzel sözleri duymasına, çok mutlu olup kendini aşk sarhoşu gibi hissetmesine yorulur. Aynı zamanda güzel haberler almak şeklinde de ifade edilir.

Rüyada Evlilik Görmek sayfası 30/08/2020 19:06:10 tarihinde 25635 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

630

Rüya Sitesi Linkleri