Rüya tabiri ara

Rüyada Evli Birinin Tekrar Evlenmesi

Şubat 11, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada evli birinin tekrar evlenmesi, Rüyayı gören kişinin hayat yolunda büyük zorluklar yaşadığını ve bu zorluklarla zaman zaman güçsüz kaldığını ancak rüyada evli birinin tekrar evlendiğini görmesi, artık yaşadığı sıkıntı, zorluk, maddi ve manevi darlığın bitmek üzere olduğunu müjdeler. Rüyayı gören kişi yıpranmış olan onur ve gururunu tekrar kazanacağına bu konudaki üzüntülerinin bitip üst noktada saygın ve lafı dinlenen biri olacağına da işaret eder.

Rüyada evli birinin tekrar evlenmesi hali hazırda yaşamakta olduğu maddi sıkıntısının hiç düşünmediği, hiç beklemediği bir yerden maddi destek
görebileceğini hatta miras yolu ile kendisine büyük bir maddi kazanç, toplu bir mülk geleceğini, bu sayede tüm çektiği sıkıntılardan ve acılardan kurtulup, rahat, huzurlu ve refah, ferah bir hayat süreceğini gösterir

Rüya sahibinin yakın çevresinden çok güzel haberler alacağına, dost, akraba ve ailesi ile çok güzel iletişimler kuracağını ve büyük bir sevinç kutlaması yapacağı olarak tabir edilir. Ayrıca rüyada evli birinin tekrar evlenmesi, uzun süredir üzerinde maddi ve manevi yük teşkil eden bir kişi ile yollarını ayıracağına büyük bir huzura kavuşacağına delalet edilmiştir. Bir diğer yorumu ise rüya sahibinin haksızlığa uğradığı bir konuda, kendini ispatlanması ve bundan kaynaklanan sıkıntılarında son bulması olarak yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3619