Rüya tabiri ara

Rüyada Evlat Edinmek İslami ve Diyanet Tabiri

Eylül 7, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evlatlık edinmek İslami kaynaklara ve diyanet açıklamasına göre , Rüyayı gören kişinin yaşamında ona her zaman yardım eden , onu seven birisinin olduğuna delalet eder.

Bunun yanı sıra gerçek yaşam da evliyseniz yakın zaman içerisinde bir çocuğunuzun olacağına , hayatta hem huzurlu hem de mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada evlat edinmek genel olarak hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır.

Kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , iyimser olan insanlarla karşılaşacağınıza alamet eder. Eğer erkek çocuk evlat edindiğinizi gördüyseniz,

uzak olan bir tanıdığınızdan müjdeli haber alacağınıza , kız çocuk evlat edindiğini görmek , hayırlı olan bir işe gireceğinize , çevrenizdeki insanlardan iyilik göreceğinize ve sevindirici olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde hem maddi hem de manevi olarak bir huzura kavuşacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , çevrenizde bulunan insanlara karşı çok duyarlı olacağınıza , hem insanları hem de çocukları çok seven birisi olacağınıza ve vicdanlı birisi olduğunuza yorulur.

Rüyada kendi çocuğunu evlat edindiğini görmek

Rüyada kendi çocuğunuzu evlat edindiğini gördüyseniz , çocuğunuz ile biraz uzak düşeceğinize , çocuğunun uzak bir yerlere gideceğine işaret eder.

Fakat bu gidişi temelli değildir genel olarak bir iş gezisi ya da seyahat olabilir.

Bunun yanı sıra çocuğunuzun yabancı kişilerle ortak iş yapacağına , yapmış olduğu bu işler sayesinde iyi paralar kazanacağına ve kazanmış olduğu bu paraları hayırlı işlerde kullanacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4204