Rüya tabiri ara

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Haziran 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ev yanması, rüya sahibi yalnızca duman görmüşse iş ve aile yaşamında ciddi sıkıntılar yaşayacağına, sıkıntılı ve zor dönemler atlatacağına, adım attığı büyük bir işten zarar edeceğine, sıkıntılarından kurtulmak için attığı her adımın başarısız olacağına işaret eder. Rüya sahibi sıkıntılarından Kurtulmak için destek olmasını beklediği yakınlarından destek alamayacak anlamına gelir. İş hayatı ile alakalı verilen kararın yanlış olduğuna veya verilecek karar için geç kalındığına, zararı karşılamak için alınan borcu ödemekte sıkıntı yaşanacağına işaret eder. Rüyada alevler görülmüşse rüya sahibinin iş hayatının herkes tarafından imrenileceğine, aile hayatına çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada evi yanarken görmek, eğitim ve iş hayatında yaşanacak sıkıntıya işaret eder. Ev yanması yaşanan sıkıntıya müdahale etmekte geç kalındığının habercisi olarak algılanabilir. Bu nedenle de rüya sahibi hem maddi hem de manevi anlamda ciddi şekilde zarara uğrayacak anlamına gelir.

Rüyada evin yandığını görmek ve söndürmek, İş ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların kısa zamanda son bulacağına, hastalıklardan kurtulmaya, maddi ve manevi problemlerin kısa süre içinde çözümleneceğine, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada komşunun evinin yandığını görmek, Rüya sahibinin çevresinde bulunan bir kişinin çok zor durumda olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi bu kişiye ciddi anlamda destek olacağına yorumlanır.

Rüyada başkasının evinin yandığını görmek, rüya sahibi için zor günler ve zamanlar geçiren bir yakına işaret eder. Yakını iş ve aile hayatında sıkıntı yaşıyor anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bu kişiye hem maddi hem de manevi destekte bulunacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada yangın görmek, huzursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin işini, malını kaybedeceğine işaret ettiği gibi hastalık olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yangın anında vücudu yanarsa malı azalacak, yangından zarar görmeden çıkarsa malı artacak anlamına gelir.

Rüyada evinden dumansız alev çıktığını görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde hac ya da umreye gideceğine delalet eder. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin hane içinden birinin yüksek mevkiye ulaşacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

185

Rüya Sitesi Linkleri