Rüya tabiri ara

Rüyada Evi Örümcek Ağı Sarması

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada evi örümcek ağı sarması; Oldukça farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüya psikolojik olarak örümcek korkusu olamayan biri tarafından görülmüşse, genelde uhrevi olarak değerlendirilir ve iki ana unsurla yorum yapılır. Bu ana unsurların biri iyi mesaj verir diğeri ise kötü mesaj verir. Burada dikkat etmemiz gerek tek şey sadece rüyada evi örümcek ağının sarması değil rüyayı gören kişinin sahip olduğu özellikler ve rüyada görülen diğer olaylardır.

Rüyada evi örümcek ağı sarması alimlerce oldukça farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bunun sebebi ise; Hz Muhammed efendimizin mağarada örümcekler tarafından ağ örülerek kurtarıldığı içindir. kimilerine göre oldukça hayırlı olan bu rüya kimilerine göre ise kötü olayların habercisidir. Gelelim oldukça farklılık içeren rüyada evi örümcek sarması olan bu rüyanın değerlendirme şekillerine.

Sıkıntısı olan ve imanı tam olan bir insanın kadın yada erkek fark etmeksizin, hiç umulmadık bir kişi tarafından sıkıntılarının giderilip huzura kavuşacağına işaret eder. Eğer imanı az yada inançsız biri görmüşse kısa sürede hastalanıp, kötü duruma düşeceğine ve hatta öleceğine delalet eder.

Yine iyi niyetli ve inançlı çocuğu olmayan bir kadın veya erkek tarafından görülmüşse, çocuklarının olacağına ve çok güçlü bağları olan, kuvvetli bir çekirdek aile olacaklarına işaret eder. Eğer ki inançsız fakat çocuğu olmayan birileri tarafından görülmüşse, çocuk hayalleri hiç bir zaman gerçeğe dönmeyeceğine ve soylarının kuruyup evlerinin zamanla yıkılacağına işaret eder. İnançlı bir hasta tarafından görülmüşse çok kısa sürede iyileşip eski sağlığına kavuşacağına işaret eder. Eğer inançsız bir kişi tarafından görülmüşse hasta ise daha da kötü olup öleceğine, değilse hastalanıp yataklara düşeceğine ve eve hapsolacağına işaret etmektedir.

Yukarıda da olduğu gibi oldukça farklı şekillerde yorumlanmıştır. Genel olarak bakıldığında ise, yorumların içeriğini değiştiren tek sebep inanç ve iman. Peygamber efendimizi mağarada koruyup kollayan örümcek eğer ağını inançlı bir kişinin evine örmüşse sonuç hep olumlu ve güzeldir. Fakat tam tersi inancı ve imanı olmayan yada tam olmayan birinin evine örmüşse yorumların sonucu elbette ki olumsuzdur. Bu tamamen rüya alimleri ve yorumcularının uzun düşünce ve değerlendirme sonucundaki olan yorumlarıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1595