Rüya tabiri ara

Rüyada Eve Su Basması

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Eve Su Basması, Rüyayı gören kişinin uzaklarda ki bir akrabasının çok zengin olacağı anlamına gelmektedir. Ve bu sayede akrabasının evine huzur ve mutluluk geleceği ve artık sıkıntı çekmeyeceği anlamı taşımaktadır. Aynı zaman da rüya sahibinin hayatının iyi bir yere geleceğine ve iş hayatında ilerlemesine etki edecektir. Çok uzun zamanlar bu iyileşme sayesinde huzurlu ve mutlu olacağını anlatır. Rüyasında evine temiz su basar ise o kişinin ailesinde ve iş hayatında hayırlı kısmetler elde edeceği anlamına gelmektedir. Bu sayede evinde bolluk ve bereket çok uzun zaman sürecektir.

Eğer rüyayı gören kişinin evini çamurlu su basarsa, rüyayı gören kişinin iş ve aile hayatında sıkıntılı ve huzursuz günlerin beklediği anlamına gelmekle birlikte, bu sıkıntılı günlerin fazla uzun süreceği anlamına gelmektedir. Eğer kişi rüyada evi temiz su basar ise rüyayı gören kişinin sorunları kalkacak demektir, eğer kişi evini kirli su basarak görürse sıkıntıların o kişiyi beklediği anlamı çıkar. Eğer kişi evini çamurlu su basmış olarak ve o suda yürür olarak görür ise o kişiyi çok sıkıntılı ve huzursuz ruh halinin onu beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyalar insanları çok sıkıntılı hale sokabilmekte ve insanları sosyal hayattan düşürebilmektedir. Kişilik bozuklukları meydana gelebilmekte, ayrıca rüyalar insanlar da dengeli beslenememe gibi sorunları da ortaya çıkarabilmektedir. Rüyaları fazla kafaya takmamak ve sıkıntıya düşmemek gereklidir. Rüyaları fazla düşünen ve sıkıntı eden kişilerin sürekli şüpheci bir tavır aldığı kanıtlanmış bir olgudur.

Rüyada evi su basmasına geri dönecek olursak, uzun bir süre sıkıntılı günlerin beklentisinin ardından huzura erişileceği anlamına da gelmektedir. Zorluklarla ve sıkıntıları çekerek refahı bekleyen bir kişinin o sıkıntılı günlerin meyvelerini alması olarak da tanımlanabilir. Rüya gören kişinin saygınlık kazanacağı ve değerleneceği anlamı da taşır. Hayatında uzun zamanlar sıkıntılı evrenin ardından hayal ettiği rızka kavuşması olarak da yorumlanır. Evini su basmış olarak gören kişi ümitlerine kısa zaman da ulaşacağı anlamı da taşır.

Rüyalar bazen rüya yorumcuları tarafından kötü olarak da yorumlanır. Eğer evinizi çamurlu su basması veya kirli su basmış olarak görürseniz. Sıkıntı etmenize hiç gerek yoktur kesinlikle kafanıza takmayın aksi halde işin içinden hiç çıkamazsınız. Rüyalarınızın anlamı kötü ise atalarında dediği gibi suya anlatın suyla birlikte aksın gitsin. Rüya tabirleri yüzünden akıl dengesi bozulmuş birçok vaka meydana gelmiştir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3480