Rüya tabiri ara

Rüyada Eve Kedi Girmesi

Nisan 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Eve Kedi Girmesi genel anlamda; çevrenizdeki insanların riyakarlığına, bir konu hakkında psikolojik olarak motivasyonunuzun düşeceğine ve umutsuzluk besleyeceğinize, çevrenizdeki bir erkeğin gayriciddi ve saygısız hareketlerine, o erkeğin insanlara iyi görünürken aslında alttan alta yaptığı kötülüklere, doğacak bir çocuğa, evlilik hayatında erkeğin karısına olan haksız hareketlerine işaret eder.

Rüyada eve kedi girdiğini görmek kişinin iç dünyasındaki olumsuzlukları, iç çatışmaların işaretidir. Kedi düşmanlığa,kedere,üzüntüye işaret eder. Rüyadaki kedi erkekse ve rüyayı gören kimseyi tırmalarsa, bu kimse büyük bir hastalığa yakalanır. Tedavisi çok zor olur. Rüyasında bir kedinin evinden bir şeyler yediğini gören kimse maddi kayba uğrar, işleri bozulur, fakirleşir. Rüyasında evin içerisinde siyah beyaz kedi gören bir kimse ise doğruyu,yanlışı ayırt edemez. Karmaşık bir duruma gireceğine işarettir. Rüyada evde dişi bir kedi görmek hayatında olan veye hayatına girecek kötü bir kadını simgeler. Rüyayı gören kişi dikkat etmelidir.

Rüyada kedi ısırdığını görmek: Eğer sizi ısıran kedi, sizin evde beslediğiniz kendi kediniz ise bu hayra yorulur. Bu rüya ile yıl boyunca sıkıntı ve darlık görmeyeceğinize, huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder. Eğer ki sizi ısıran sokak kedisi veya vahşi bir kedi ise ev kedisinin aksine zorlu bir yılın sizi beklediği anlamına gelir. Ekonomi, sağlık ve ilişkiler konusunda çeşitli sıkıntılar sizi beliyor demektir.

Rüyada Evde Kedi Görmek, kişinin aşk hayatında büyük mutluluk yakalayacağı, karşısına iyi kalpli hayırlı bir eş çıkacağına işaret eder.Kişinin maddi olarak borcu bulunuyorsa, bu borçlardan kısa süre içerisinde kurtulur. Herkesin imrendiği, arzuladığı bir başarıyı yakalar. Rüyasında evinde kedi gören kişiye bir kimse söz vermiş ise, bu kimse sözünü tutarak rüyayı gören kişiyi mutlu eder. Bu rüyayı gören kimse fakirlikten uzak durur,zenginlik ve refaha erer.

Rüyasında kedi gören kişi eğer yatırım yapacaksa kazanacağı paranın hayırlı ve temiz olacağını gösterir. Rüyasında kediyi evinde okşadığını sevdiğini gören kimsenin kişiliği ve psikolojisi sağlam olur şeklinde yorumlanır. Rüyasında evinde kedi gören kimsenin günahlarından sakınıp ve tövbe edeceğine işarettir. Bu kimse dinine yönelir ve manevi huzura kavuşur. Rüyada iki kedinin birbiriyle dövüştüğünü gören kimsenin,kendisi hakkında kötü plan yapan kişilerin kavga edip birbirlerini alt edeceğine yorumlanır.

Rüyada evde yavru kedi varsa, rüyayı gören kişi hakkında bazı kimselerin kötülük besleyeceğine ancak bu emellerine ulaşamayacağını gösterir. Aynı zamanda evdeki yavru kediyi görmek, kişinin bebek sahibi olacağına ya da eve yeni bir bebeğin gireceğine işarettir. Rüyasında evde kedi gören kişi, etrafındaki insanları tekrar gözden geçirmelidir. Kedi,nankörlük demektir. Bu sebeple, arkadaşlarından kötülük görebilir.

Rüyasında evde kedi pişirdiğini gören kimsenin büyü ve sihir gibi olaylara ilgisi artar. Kedi eğer peynir yiyor ise bu kimse kalbindeki kötülüklerden kurtulur. Rüyasında kediyi öldüren bir kimse,hırsıza veya kendisine kötülük dokunacak bir kişiyi alt eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5141