Rüya tabiri ara

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek

Ağustos 5, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada eve hırsızın girdiğini görmek rüyada eve hırsız girdiğini görmek o eve girecek olan hastalık, üzüntü, keder ve sıkıntılara işarettir. Hastalık varsa ilerleme olacağına ya da yeni hastalıklara yakalanacağına maddi ve manevi olarak sıkıntıların yaşanacağını gösterir. Bir kişi evinde hırsızı bir şeyler yüklenmiş olarak görürse o yükünün derecesi kadar hastalıktan kurtulmaya veya maddi mala işaret eder. Hırsızı yükünün çok olması bizim evden çok miktarda mal ve eşya götürmesi bizim maddi ve manevi olarak rahat bir hayat sürmemize işaret eder. Hırsızın elinin boş olması evden bir şey almaması ise ev sahibinin hastalanmasına yorumlanır. Bir derdi olan bir kimsenin rüyasında evine hırsız girdiğini görmesi ve hırsızın kendisine aniden yapışması ev sahibinin derdine derman olacak şeyi o kişinin bildiğine yorumlanır. O dertten veya sıkıntıdan o kişi onu kurtaracaktır.

Rüyada eve hırsızın girdiğini görmek ve yakalamak aynı zamanda nikaha da yorumlanır. rüyada eve hırsız girmesi ve para çalması gören ise hayırlısıyla nikahlanır bekar değil ise evli ise kardeşleri veya çocukları o eve gelip giden bir akraba nikahlanır. Nikah beraberinde sağlık, huzur, bol kazanç ve refahıda beraberinde getirir. Rüyada evine hırsız girdiğini duymak gören kimse eğer hırsız bayansa işlerindeki başarının artacağına veya yüksek kazançlar elde edecek yeni iş imkânlarına sahip olacağına işaret eder. Eve giren hırsız bir erkekse bu çok miktarda sahip olunan maldır fakat iyi bir şekilde değerlendirilmezse kaybedilmesi an meselesidir.

Rüyada eve giren hırsız küçük bir çocuksa uzaklardan alınacak önemli bir haberdir. Eve giren çocuk hırsızın elinin yüzünün temiz olması güzel bir çocuk olması haberinde iyiliğine işaret eder fakat çocuk kir pas içinde bakımsız bir kişi ise bu hastalık ve kötü haberlerin alınmasına işaret eder. Rüyada eve giren hırsız tanıdık bir kimse ise ve evden bir şeyler yükleniyorsa bu evdeki huzur ve mutluluğu bozmaya çalışan kıskanç ve fesat bir kimsedir.Rüyada eve hırsız girdiğini görüp korkmak, bu rüyayı görenlerin iş alanını değiştirip anlamadığı işlere yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin attıkları adımlardan ve korkularından emin olmadığına delalet eder.

Rüyada eve hırsız girmesi ama bir şey çalmaması O evde yaşayanların iyiliğini istemeyen onların mutluluk ve sevinçlerinden mutlu olmayan kötülük düşünen ve yapan kimsedir. O ev halkı için sürekli kötülük besleyen fesat kimsedir.

Rüyada eve hırsızın girmeye çalışması kişinin şiddetli bir istek ile ruh dünyasının çalkalandığına işaret eder, rüyayı gören kişinin bu şiddetli isteği gerçekleştirebilmek için her yolu mübah saydığı yorumu yapılır.Fakat rüyada eve hırsızın girmeye çalışması kişinin şiddetli istek ile çalkalandığını ve bu isteği gerçekleştirmek arzusu ile yanıp tutuştuğunu göstermekle birlikte, bu kişinin sırlarının ortaya çıkması sonucunda rahatsız olmasının da işaretçisi sayılmıştır.

Yani bu rüya sırların ortaya çıkması neticesinde rüya sahibinin rahatsız olacağına ve bu durumdan hoşnut olmayacağına da işaret etmektedir.Rüyada eve hırsızın girmeye çalışması aynı zamanda manevi anlamda çöküntü yaşanmasının ve psikolojik olarak acayip sıkıntılara düçar olmanın simgesi de olabilir ve rüya sahibi bu anlamda dikkatli olmalıdır.

Rüyada eve hırsız girmesi, rüyada eve giren hırsız şan şöhret sahibi veya bir ilim sahibi, yüksek mertebeden bir kişi ise o kişiden fayda sağlanacağı ve işlerimizin maddi olarak düzene gireceğine işarettir. Manevi olarak huzur ve refaha ereceğimiz bir dönemin yaklaştığının habercisidir bu rüya. Okuyan öğrencilik hayatı devam eden bir kimse rüyasında hırsız olduğunu görse ilim ve bilgisinin artacağına yüksek mevkilere erişebileceğine işaret eder. Çaldığı malın derecesinde yeni bilgiler edineceği ve kolaylıkla önüne çıkan engelleri aşıp istediği hedeflere ulaşacağı zamanın yakın olduğunu gösterir.

Eğer kişi kendisi hırsız olupta kendi evinden mal çaldığını görürse bu durum zinaya, kumara, alkol gibi kötü alışkanlıklara evini huzurunu yıpratacak şeyler yapmasına yorumlanır.

Rüyada hırsızın para çalması zahmetli ve meşakkatli bir işe delalet ettiği gibi kişiye yardımcı olacak insanlar sayesinde bu zahmetlerin üstesinden gelineceğiinin de simgesi sayılır.Rüyada hırsızın para çalması, üzücü haberlerin göstergesi olarak da algılanmıştır, nasibin açılması şeklinde de tabir edilmiştir, problemlerin bitmesi biçiminde de yorumlanmıştır.

Bununla birlikte İslam alimlerinin ve rüya tabircilerinin özellikle bu rüyaya yükledikleri anlam, beklenmedik gelişmelerin yaşanması neticesinde rüya sahibinin güzel günlere mazhar olacağı şeklindedir.Yine İslam alimleri bu rüyaya rüya sahibinin güçlü bir kişinin himayesi altına girmesi ve rahatlaması anlamını da vermişlerdir.

Rüyada hırsızın evi dağıttığını görmek sıkıntıların kapıda olduğunun bir göstergesidir. Hırsızın ev eşyalarını dağıtığını görüyseniz işinizden kaynaklı olarak bir takım iç sıkıntıları yaşayabilirsiniz. İç sıkıntılarına ilaveten eşiniz ya da sevgiliniz var ise bu kişiler tarafından yapılan ve sizi kıran bazı olaylara şahit olabilirsiniz. Ailenizin içerisinde bulunduğu durum sizi kaygılandırarak üzebilir de. Bu durumların kaynakları çevrenizde yer alan başka insanlar olabileceği gibi, bu durumu yaratan bahsedilen bu kaygı ve üzüntülerin sebebi siz de olabilirsiniz.

Rüyada komşunun evine hırsızın girdiğini görmek çalınan eşyaların türüne ve hırsızın kim olduğuna göre farklı anlamlara gelebilmektedir. Örneğin çok değer verdiğiniz bir eşyanızın çalınmış olduğunu gördüyseniz, bu sizin bir kimseden olumsuz bir söz duyarak bu söze kırılacağınızın bir göstergesidir. Eğer eşyalarınızı çalan kişinin kim olduğunu gördüyseniz fakat bu kişiyi tanımıyorsanız, sergilediğiniz davranışlarınız yüzünden mutsuz olacağınız şeklinde yorumlanır. Mutsuzluğun kaynağı ise sizden yaş olarak büyük olan bir kimsedir.

Rüyada hırsızın kaçtığını görmek, kişinin şerden uzaklaşması anlamına gelir, bu anlamda rüya sahibi müjdeli haberler ile müjdelenir.Çünkü hırsızın kaçtığını görmek, kötü günlerin gittiğine, musibetlerin geride kaldığına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eden güzel bir rüya olarak tabir edilir.Bununla birlikte rüyada hırsızın kaçtığını görmek, güzel rızık ve temiz nimet olarak da algılanmış, bu rüyayı gören kişinin güzel rızıklar ve temiz nimetler ile ödüllendirileceği üzerinde durulmuştur.

Rüyada hırsızı yakalamak, kötülüklere delalet ettiği gibi kayıp getirecek girişimler şeklinde de ifade edilmiş, bu anlamda rüya sahibinin atacağı adımlara dikkat etmesi uyarısı yapılmıştır.

Çünkü rüyada hırsızı yakalamak genelde kötü bir teşebbüs ve kişinin kazancına gölge düşürecek bir girişim olarak algılanmış, haneye sıkıntı getirecek bu girişimin izale edilebilmesi için de kişinin dikkatli olması gerektiğine vurgu yapılmıştır.

Bu rüya, aynı zamanda kötü rakiplerin sizi kuşatmaya ve size her şekilde zarar vermeye çalıştığının ve bu anlamda efor sarf ettiğinin göstergesi olarak da tabir edilmiştir, bu nedenle çevrenizde bulunan ve size rakip olduğunu düşündüğünüz insanlara karşı da önlem almanız gerektiğini bilmelisiniz.

Rüyada hırsızın kapıyı zorlaması, ilişkiyi bozmaya çalışan kişilerin varlığına işaret eder, yani sizinle birlikte olan ve aranızda muhabbet tesis ettiğiniz bir insanla yaşadığınız ilişkiyi bozmaya çalışan kişiler olacak ve bu kişiler hile yöntemine başvurarak sizin aranızı bozma gayreti içerisinde olacak demektir.

Zaten İslam alimleri ve rüya tabircileri, rüyada hırsızın kapıyı zorlaması dedikodu ve rüyanın göstergesi, kötü kalpli insanların varlığının simgesi ve fitne ehlinin habercisidir, demişlerdir.Bu rüyanın iş hayatında yaşanan sorunların bertaraf olmasına ve kişinin psikolojik anlamda rahatlayıp ruhsal anlamda mutluluk duymasına işaret ettiği de yapılan yorumlar arasındadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

212

Rüya Sitesi Linkleri