Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Toprak Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evde toprak görmek rüya sahibi ve çevresi açısından oldukça hayırlı yorumlanır. Genel anlamda hayat ve yaşamla özdeşleştirilen toprak eğer evde görüldü ise nesillerin devamına delalet eder. Belki çocuk sahibi belki torun sahibi olabilirsiniz.
Toprak berekettir, toprak huzurdur, toprak bolluk ve şansa işaret eder. Siz de rüyanızda toprak ve benzeri bir şey gördü iseniz sevinebilirsiniz. Bunun anlamı hayırlıdır. Eğer toprağın üzerinde yürüdüğünüzü gördü iseniz yakın bir zamanda yolculuk yapacaksınız demektir.
Toprak bazı rüya yorumcuları tarafından da sevineceğiniz bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak 3 değişik şekilde yorumlanır. Eğer evli biri rüyada toprak kazdığını gördü ise hayırlı bir eşle nikahlanacağına delalet eder. Amansız bir hastalığı olan biri böyle bir rüya gördü ise ölümü yaklaşıyor demektir. Bir yolculuk hazırlığında olan biri gördü ise rızka delalet eder.

Rüyada Toprağa Oturmak

Rüyada toprağa oturmak kişinin sevdikleri ile beraber olan mutluğuna delalet eder. Ayrıca birinden yardım alınacağını anlatır.

Rüyada Toprak Yemek

Rüyada toprak yemek nasiplerin artacağına ve rızkın çoğalacağına delalet eder. Rüyada toprakta yürümek ise belli bir konu hakkında birilerine fikir verecek demektir. Eğer rüyada toprak almaya geldi iseniz yokluk, kıtlık ve endişe yaşayabilirsiniz.

Rüyada Toprak Ev Görmek

Rüya sahibinin ailesi ile birlikte uzun zamandır kurduğu hayallerin gerçek olacağına delalet eder. Ayrıca talihin açılacağına da yorulmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1754

Rüya Sitesi Linkleri