Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Örümcek Görmek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Evde Örümcek Görmek, bir kısım rüya tabircileri tarafından iyiye, güzel, hayra, bereketli kazanca şeklinde yorumlanmışken. Bir kısım rüya tabircileri tarafından ev ahalisi arasında çıkabilecek tartışma, kavga ve maddi sıkıntı şeklinde tabir edilmiştir. Bir kimse rüyasında evde büyük bir örümceğin kendisine zarar verdiğini görmesi; Aile üyeleri tarafından bir yanlış anlaşılmadan dolayı tartışma ve kavgalar çıkacağı şeklinde yorumlanmıştır. Kimi tabirciler rüyada örümcek saldırısına maruz kalan kişinin düşmanından maddi olarak zarar göreceği şeklinde tabir edilmiştir. Rüyada evde zehirli örümcek görmek aile halkı arasında oluşan hastalığın yayılması şeklinde tabir edilmiştir. Rüyada evde örümcek görmek ve örümceğin evin içine ağ yaptığını gören kimse ticari hayatında başarılar elde eder. Örümcek ağının evin bir yerine yapıldığı ve beklediğini görmek ise ileri tarihli bir dönemde servet elde edilecek bir yatırım yapacağı şeklinde tabir edilmiştir.

Rüyada Evde Örümcek Görme ve Öldürmek

Bir kimse rüyasında evin içerisinde pis ve görüntüsü çirkin bir örümceğin evin içerisinde dolaştığını görmesi pek hayırlı değildir. Bu kişinin dünya hayatına düştüğü şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada evde örümcek görmek ve ev ahalisinin bu örümceği görmesinden dolayı paniğe kapılması; Kötü bir arkadaştan gelebilecek zarar şeklinde yorumlanmıştır.

Bir kısım rüya tabircileri ise böylesi bir rüyanın hakkında iftira atılacağı şeklinde yorumlamışlardır. Rüyada evde örümcek gören kimse bu örümcek tarafından ısırıldığını görmesi hiç hayırlı değildir. Şayet bu kimse ticaret ile uğraşmakta ise ticari hayatında maddi bakımdan ciddi zararlar görür. Şayet bu kişi memur ise yapmış olduğu hatalarından dolayı bulunduğu mevki ve konum elinden alınır. Şayet rüya sahibi öğrenci ise girmiş olduğu sınavlarında başarısızlıklar ile karşılaşır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

666

Rüya Sitesi Linkleri