Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Ölü Görmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Evde Ölü Görmek, Rüya görmek aslında yatarken düşüncelerinizin ya da gün içerisinde yaşadığınız olayların da bilinç altından gece uykuda açığa çıkmasıdır. Bazen rüyalar gelecekle ilgili de izler taşır. Rüyada gördüğünüz şeyler anlamsız ve ya boş değildir. Mutlaka bilinçaltınıza yerleşmiş ve sizin beyninizi işgal eden durumlardandır. Gördüğünüz rüyaları her zaman yorumlaman önce hayırlara vesile olmasını dilemek de pozitif bir enerji verir.

Rüyada evinizde ölü birini gördüyseniz size bir kimsenin geleceğini haber verir. Rüyada ölü görmek iyiye yorumlanır. Rüyada ölü görmek aslında diriye işarettir. Çok sevdiğiniz birinin ölmüş olduğunu gördüyseniz gerçek hayatta sizi  kişi ziyaret edecektir. Zaten ölmüş birini rüyanızda gördüyseniz onun çevresinden birinin size geleceğine işarettir.

Aynı zamanda rüyada ölü görmek o kişinin sizden bir yardım beklediğine işarettir. Gerçek hayatta yaşıyorsa o kişiye maddi yardımda bulunmanız gerekebilir. Ölen bir yakınınızın öldüğünü gördüyseniz onun sizden hayır beklediğini ve bir şeyler dağıtmanız gerektiğine işarettir. Ölen kişinin size bir şeyler verdiğini görmek aslında sizin çok istediğiniz bir eşyaya sahip olacağınıza işaret etmektedir. Ölen kişinin size bir şeyler söylemeye çalıştığını görmek ise sohbet ettiğiniz ya da derdinizi paylaştığınız kişilerle aranızda bir sıkıntı olacağına ama bu sıkıntının tez zamanda üstesinden gelerek huzura kavuşacağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17454