Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Mezar Görmek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evde mezar görmek, evin bereketinin kaçacağına işaret eder. Mezar ölümden çok, bir şeyin yok olması anlamını taşıyabilir. Bu rüyadan sonra ev yaşamı ve rutini tamamen ve uzun süreli olarak değişebilir. Bu değişiklikler evde yaşayanlara negatif olarak yansır. Ya eve giren para azalır, ya sofranın tadı kaçar, ya da evdeki eski neşeli günler biter. Bu rüya için çıkarılabilecek belli başlı bir kaç tabir vardır. Bunlar arasında en önemlileri aşağıdaki gibi sıralanır.

Rüyada evde mezar taşı görmek ile ilgili en önemli tabir evden bir kişinin ayrılmasıdır. Bu kişi şehir dışında okul kazanmış ya da iş bulmuş olabilir ve sonuç olarak evden ayrılma amacı kendisi ve ailesi için en doğru olanı yapmaktır. Fakat rüyanın anlamını işe katarsak bu kişi evden ayrıldıktan sonra eve bir daha dönmeyebilir. Bu durum ev ahalini ilk başta çok etkilemese de zamanla evde huzursuzluklar başlar. Eski güzel günler mumla aranır. Bu gibi durumlarda rüyayı gören kişi evden ayrılma gibi durumlar varsa bunu engellemeye çalışmalıdır. Olur ki engelleyemezse o kişi ile sürekli irtibat halinde olmalıdır ve bu iletişimi kesinlikle esnetmemek gerekir. Gerekli durumlarda eğer mümkünse o kişi ziyaret edilmelidir.

Rüyada evin bahçesinde mezar görmek diğer bir önemli tabir ise evden bir kişinin başına kaza gelmesidir. Öyle ki başına kaza gelen kişi evden uzun süre çıkamayabilir. Bu kaza pek tabi ev kazası da olabilir. Bu yüzden evde kazaya neden olabilecek durumlar ortadan kaldırılmalıdır. Evde kazaya uğrayan kişi olursa evden kesinlikle ayrılmamak ve kazaya uğrayan kişiyi yalnız bırakmamak gerekir. Evin güneş ışığıyla aydınlatılması ve gül suyu gibi güzel kokular sıkmak kazaya uğrayan kişinin daha çabuk iyileşmesini ve ayağa kalkmasını sağlar.

Evde mezar görmek olayıyla ilgili son tabir ise ailenin evden ayrılma durumunun ortaya çıkmasıdır. Bunun birçok nedeni olabilir. Kentsel dönüşüm, miras anlaşmazlıkları, ipotek ve kirayı karşılayamama gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda elden geldiğince evden çıkmamak gerekir. Fakat yukarıdaki nedenlerden bazıları evden ayrılmayı zorunlu hale getirir. Bu nedenle evden çıkmak kaçınılmazsa o eve yakın bir yerde tekrar bir ev açılmalı ve ev dizaynı ile evde yaşayan bireyler aynı olmalıdır. Böylece ailenin bir arada kalması sağlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2227