Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Kedi Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evde kedi görmek, rüyayı gören kişinin evinde yakın bir zamanda hırsızlık gibi bir olay yaşanacağını anlatır. Bu rüya genel olarak olumlu şekilde yorumlanmaz. Eğer rüyada görülen kedi evde bir şeyleri karıştırıyor ise bu, evinize giren hırsızın yakalanmadan işini başarıyla bitirerek çıkacağını anlatır. İslami yorumcular rüyada evde görülen kedinin kişinin malını, mülkünü, hesap defterini, mirasını ve buna benzer ekonomik verilerini anlattığını söyler.

Rüyada kedi görmek, genel anlamda kişinin hayatında kendisine düşman olan bazı insanların olduğuna delalet eder. Bir başka yorumu ise rüyayı gören kişi eğer bir bayan ise yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağını anlatır. Aynı zamanda kişinin hayatında laubali, samimiyetsiz, serseri, sorumsuz hareketler içinde olan bir erkek olduğunu da anlatır.

Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, rüyayı gören kişinin evinde veya işyerinde bir hırsız ile karşılaşacağını ve bu hırsızı yakalayıp zapt edeceğine yorumlanır. Rüyada kedi ile kavga etmek rüyayı gören kişinin çok yakın bir zamanda hastalık geçireceğini ve bu hastalıktan dolayı sıkıntılı bir dönem içine gireceğini anlatmaktadır.

Rüyada Kediye Dönüşmek

Rüyada kediye dönüşmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını helal olmayan yollardan para kazanarak geçireceğini, hırsızlık yapacağını hakkı olmayan şeylere göz dikeceğini anlatmaktadır. Genel anlamda rüyayı gören kişinin haksızlık, rüşvet ve yolsuzluk içine karışacağını ve bu tür illegal yollara başvuracağını anlatmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4100