Rüya tabiri ara

Rüyada Evde Böcek Görmek

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada evde böcekler görmek kimi zaman rüyasında evinde böcek olduğunu gören kişi için, yakın çevresindeki bireylerle ilgili olarak uzun zamandır şüphelendiği bazı konuların çok yakın zamanda açığa çıkacağının haberi olarak algılanır. Rüyada evde böcek sürüsü görmek kişinin eşinin bazı konularda anlayışsız ve huzursuzluk çıkarma potansiyelinin yüksek olduğuna, Rüyada evi böcek basması her zaman eşine arka çıkmak yerine bazen başkalarının dolduruşuna gelerek hareket etmeyi seven bir tarza sahip olduğuna işaret eder. Genel olarak hane halkını ilgilendiren konularda bazı sıkıntılar,huzursuzluk ya da mali konularda buhran beklentisi olacağı varsayılır. Ancak görülen böceğin cinsi ya da boyutlarına göre de farklı yorumlanması gerekir.

Rüyada evde böcek görmek ve bu böcek eğer çok büyük ve koyu renkli ise karşılaşılacak olan bu olumsuz durumun umulandan daha da kötü olacağına delalet eder. Görülen böcek küçük boyutlarda ise kişinin boş yere sevdiklerinden şüphe ettiğini ve bu konuda onlardan özür dilemesi gerekebileceğini gösterir. Ancak bu küçük böcek bit,kene veya pire tarzı asalak olarak yaşayan böceklerden ise, kişinin akrabalarından gelecek bir maddi yardım talebine hazırlıklı olması gerekir.

Rüyada evi böcek basması rüyasında evinin muhtelif yerlerinden sürüngen tarzı böcekler çıkan bir kişi,yaşadığı zorluk ve sıkıntılardan yavaş yavaş da olsa bir süre sonra tamamen kurtulacağını bilmelidir.Böceklerin evdeki yiyeceklere üşüşmüş olarak görülmesi, rüyayı gören kişinin beklenmedik bir anda büyük bir mirastan pay alacağının alametidir.

Rüyada evdeki ekmeklerin karıncalar tarafından sarılmış olduğunu görmek kişinin eşi ile arasına girmek için küçük dedikodular türeten bir kimsenin varlığından şüphe etmesi ve ona karşı her zaman tedbirli davranması gerektiğine delalet eder. Ancak mutfaktaki şekere üşüşmüş halde görülen karıncalar yakın zamanda yapılacak olan bir kutlamanın habercisi olarak hayırlı kabul edilir. Yine uğur böceği gibi normal hayatta şans getirdiği farz edilen böceklerin de rüyada hane içindeki çiçeklerde görülmesi çok büyük bir mutluluk haberinin alınacağının işaretçisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4945