Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Temizlemek

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada ev temizlemek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin, uzun süreden beri iş hayatında yaşadığı sıkıntıların büyük bir emek ve sabır ile çözüleceğine, aile yaşamına da yansıyan maddi sıkıntının en kısa sürede ortadan kalkacağına ve çok güzel, mutlu huzurlu günlerin çok yakında olduğuna delalet edilir. Farklı bir yoruma göre de üzüntü duymaya, sonucu karışık bir problemle karşı karşıya kalınacağın, kötülüğünü saklayan arkadaşa, zarar görmeye, parasal sıkıntıya işarettir. Kişinin gördüğü rüya bir kişiden alınan destek sonucu hak edilen yüksek mevkiye, verilen çabaların sonucunda istenen maddi kazanca, zorluklarının karşısında durarak daha iyi bir yaşam sürmeye işarettir.

Rüyada evinin önünü temizlemek, rüya sahibinin, sevdiği ve önem verdiği dostlarından birinin evine misafirliğe geleceğine ve rüyayı gören kişinin, bu kişinin gelişinden dolayı yaşayacağı büyük mutluluğa işaret edilir.

Rüyada evini süpürdüğünü görmek iyiye yorumlanır. Rüya sahibi rahatlığa kavuşacak ve mutlu olacaktır. Ev süpürdüğünü gören kişinin ailevi ilişkileri güçlenecektir. Rüya sahibi meslek hayatında yeni bir proje veya yapacağı bir çalışma sonucu elde ettiği kazancı kullanarak daha büyük işlere girmeye çalışacağına işaret edilir. Eğer bekar biriyse ilerleyen günlerde bir nişan veya evlilik yaşayabilir.

Rüyada başkasının evini temizlemek, başka bir insanın ayıbını kapatmaya, yanlış yapan kişiye yanlışını düzeltmesi için akıl vermek ya da yardımcı olmak anlamına gelir. Başkasının evini süpürerek temizlemek, yapılan bir işte neticeye daha uzun sürede ulaşmak olarak tabir edilir. Başkasının evini yıkayarak temizlemek ise alternatif çözüm önerileri sunarak bir işi daha kısa sürede sonuca ulaştırmaya ve bir amaca en kısa yoldan varmaya işaret edilir.

Rüyada ahşap ev temizlemek herkesin onayladığı ve yararına olacak bir iş sonucu takdir edilmeye, sevgi ve değer görmeye işarettir. Temizlenen ahşap ev eskiyse rüya gören kişinin bir sıkıntının üstesinden başarıyla geleceğine yorulur. Ahşap ev temizse rüya sahibinin çok yürekten istediği ve kavuşmak istediği bir eşya, mal ya da kişiye kavuşacağına işaret eder.

Rüyada boş ev temizlemek bir hazırlık içerisinde olmayı temsil eder. Hareketli ve yorucu günler yaşamak ve neticede de bu yorgunluğa değecek mutluluk, refah ve huzura kavuşmaya işarettir. Temizlenen boş ev tek katlıysa rüya gören kişinin basit bir zorlukla karşılaşacağına, bunu da zorlanmadan halledeceğine delalet eder. Boş ev çok katlıysa bir süre zorluğa katlanılacağını fakat biraz sabır gösterildikten sonra huzura ve mutluluğa kavuşulacağı tabir edilir. Ev yıkılmış, harabe ve boşsa koşulların yetersiz olması olarak ifade edilir.

Rüyada büyük bir ev temizlemek kalp rahatlığı olarak görülür. Rüya gören kişinin beynini ve gönlünü yoran ve bu sebepten dolayı da onu mutsuz, üzgün yapan ve yaşamaya isteksizleştiren sorunların son bulacağı anlamına gelir. Villa temizlemekse rüya sahibinin büyük hedeflerinin olduğuna işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5040