Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Tamir Etmek

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ev Tamir Etmek, rüyayı gören kişi için hane halkı ile yaşadığı bazı olumsuzlukların açık açık konuşulacağına, o konu ile ilgili aile meclisi kurularak önemli kararlar alınacağına delalet eder. Kişi kırmış olduğu kalpleri onarmak ve o kişilerin sevgisini yeniden kazanmak için çok ter dökecek ancak sonunda ulaştığı sonuç hem onu hem de çevresini memnun edecektir.Görülen rüyada tamir edilen ev kişinin kendi evi olmayıp bir yakınının ise, o akrabanın düştüğü dardan ve almış olduğu borçlardan o kişinin desteği ile kurtulacağı anlamına gelir.Tamiratı yapılan ev bir türlü bitmiyorsa veya onarım için kullanılan aletlerden biri kırıldıysa, o evde yaşanan sıkıntıların çok uzun bir zamandır var olduğu anlamını taşır.

Eğer rüyayı gören kişi bu evi çok emek vererek tamir etmeyi başardığını ve sonunda hane halkından memnuniyet ifadesi olarak hayır dua aldığını gördü ise, kısa bir zaman içinde hayal ettiği makama kolaylıkla ulaşacağı manasını taşır. Tamiratı yapılan ev yüksek bir bina ise kişinin hayattan beklentisinin fazla olduğunu, az katlı bir bina ise azla yetinmeyi başarmış biri olduğunu gösterir. Onarma işi sırasında çatıdan düştüğünü gören bir kimse etrafında ayağını kaydırmak için çabalayan kişilerin varlığından şüphe edebilir. Düşerken onu bir yakını hemen yakalıyor ise, hayatta karşılaştığı olumsuzluklarda eşi, annesi, babası ya da yakın arkadaş gibi daimi bir destekçisi olduğuna kanaat edilir.

Kişi rüyasında gökdelen gibi çok katlı bir binada tamirat yaptığını gördü ise, hedeflediği ya da dilediği şeylerin başarılmasının çok zor olacağı anlamını taşır. Kişi evinin onarımı esnasında çok yorulduğunu ve artık tek başına devam edecek gücü kalmadığını gördü ise, uzun zamandır süregelen ve olumsuz olarak sonuçlanacağı beklenen bir davanın lehte sonuçlanacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2981