Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Süpürmek

Nisan 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ev süpürmek kişinin kısa bir zaman içerisinde maddi zarara uğrayacağına ev işlerinin kötü gideceğine yorumlanır. Rüya sahibinin gereksiz işler ile çok uğraştığına ve bu işler yüzünden ciddi paralar kaybedeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada ev süpürmek kişinin nakit anlamda paralar kaybedeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin eğer daha önceden yatırım yaptığı işler veya altın gibi bütçeler varsa bozdurulacağına yorumlanır. Diğer bir rüya tabirine göre de rüyayı gören kişinin maddi açıdan elinde olan tüm imkanlarını kullanacağına işarete der.

Rüyada elektrikli süpürgeyle ev süpürmek kişinin zor günler geçireceğine yorumlanır. Eğer varlıklı ev zengin bir kişi bu rüyayı görmüş ise bir iflas yaşayacağına ve tüm paralarını kaybedeceğine alamet eder. Bu rüyayı gören kişinin tüm hayatının bozulup düzeninin dağılacağına rivayet edilir.

Rüyada el süpürgesi ile ev süpürmek rüyayı gören kişinin parasal kayıplar yaşayacağına ve kısa süreli de olda sıkıntı görüleceğine yorumlanır. Aynı zamanda diğer bir rüya yorumuna göre de rüyasında ev süpürdüğünü gören kişinin bir hizmetçi alacağına veya işlerinde yardımcı olması için bir kişi ile anlaşılacağına yorumlanır. Genelde mesleki açıdan bu bir sekreter olabilir veya danışman, avukat gibi tabir edilebilir.

Rüyada ev süpürdüğünü görmek, kişinin işlerinin hızlı bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder. Bu rüya rüyada ev süpürmenin tabiri ile aynı olmamaktadır. Aksine kişinin işlerinin açılacağına ve mesleki anlamda bir düzene girileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eğer maddi açıdan bir sıkıntısı var ise bu sıkıntın biteceğine ve rüyada çalı süpürgesi ile ev süpürmek kişinin her ne sorunu varsa kısa süreliğine unutulacağına yorumlanır. Büyük bir para ile karşı karşıya gelineceğine veya beklenen işlerin gerçekleşip kişinin eline bol para geçeceğine rivayet edilir.

Rüyada başka bir kişinin evini süpürdüğünü görmek ise kişinin para kazanacağına yorumlanır. Rüyasında görülen ev sahibi eğer tanıdık ise bu kişinin size bir faydası dokunacağına ve bu kişi sayesinde güzel yerlere geleceğinize işaret eder. süpürge ile ev süpürmek kişinin mesleki yaşamında bir ilerleme yaşayacağına ve bir kademe atlayacağınıza da yorumlanır. Rüya sahibinin parasal açıdan ne sıkıntısı varsa biteceğine ve zorlu günlerin geride kalacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1042