Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Satmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ev satmak rüyayı gören kişi için yorumlandığında bir maddi sıkıntı belirtisi olarak algılanmakla birlikte bu kişinin yakınları için de farklı anlamlar taşımaktadır.Çaresizlik içinde yaşamını sürdürmeye uğraşan bir kimsenin, bazı olumlu taraflarını göz ardı etmek pahasına da olsa bir anda bir varlığından vazgeçme niyetini ifade eder. Yalnız bu vazgeçiş, onun hiç ummadığı kadar kolay bir yoldan amacına ulaşmasına vesile olacaktır.Aynı hanede yaşayan ve evin sahibi olan kişi evini sattığını görürse eğer, uzun zamandır yaşadığı zor zamanlardan artık bunalmış ve bu sorunlara yapacağı bir yatırım ya da atacağı yeni bir adımla son vermekte kararlı olduğuna delalet eder.Ancak bu şahıs söz konusu kararı alırken diğer hane fertlerini de üzecek adımlar atabilecektir.

Rüyada evini satmak yakın akraba ya da aynı evi paylaşan kişiler arasında yaşanacak bir husumetin belirtisi olarak da algılanabilir.Evin satışı sırasında çok zorluk çekilmiyor ya da aile eşrafı rıza gösteriyor ise, işle ilgili yapılacak olan değişikliğin hayırlı sonuçlara vesile olacağının alametidir.

Fakat kişi rüyasında satış esnasında ağlayan veya duruma müdahale etmek isteyen yakınlarını görürse niyetine girdiği maddi yatırımın onun beklediği kadar hayırlı olmayacağı anlamını da taşıyabilir.Kişinin rüyasında kendi evini satmaya niyetlenmesi uzun zamandır gerek maddi ve gerekse de manevi sorunlar nedeniyle içinde bunalmış olduğu yaşamı değiştirmek istediği anlamına da gelir.Satılacak konut miras kalmış bir ev ise geçmişten birikerek gelen bir maddi külfetin kısa bir zaman sonra kendiliğinden sona ereceğine işaret eder.

Kişi rüyasında diğer aile fertleri tarafından evinin satıldığını görürse eğer, yaşanan maddi sıkıntının aile bireyleri ya da akrabalar yardımıyla çözüleceğini gösterir.Halihazırda oturduğu evin bedelsiz olarak elinden alınmak istediğini gören kişinin, uzun zamandır yapmayı dilediği bazı yardımları aksattığı ya da verdiği bazı sözleri tutmadığı için o sözün muhatabı kişilerce olumsuz olarak eleştirildiği manasını taşır. Rüyada evlerinin satılışına çok üzülen akrabalarını gören bir kişinin, yakın zamanda hayal ettiği yaşama kavuşmak için yakınlarını üzmek pahasına da olsa harekete geçecek oluşunun ve geçmişe sünger çekerek eski yaşantısının olumsuz izlerini ortadan kaldıracağına olan inancının bir göstergesi olarak görülür.Rüyada ev satmak, her ne şekilde olursa olsun var olan huzursuzluk, maddi darlık,ailevi sorunlar ve süregelen mutsuzluğun kökten çözüleceğinin alametidir.

Geçmişten gelen sorunlarınızdan en kısa sürede kurtulacak ve yeni bir adım atacaksınız. Buna göre hayatınızla ilgili yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisi olan rüya tabirleri arasındadır. Sevinç ve mutluluğun habercisidir. Yaşadığınız başarısızlığın üstesinden gelecek, yerine yeni umutların kapısı açılacak diyebiliriz. Buna göre rüyada ev satmak genel olarak olumlu haberlerin müjdecisi olacaktır.

Buna göre rüyada ev satmak sorunlarınızı çözmek için endişeli ve sıkıntılı bir dönemden geçecek, fakat sabrınızın sonunda tüm bunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Ayrıca rüyada ev almak yaşadığınız üzüntülerin sonunda mutlu olacak, sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir. Hayatınızla ilgili yaşanacak olumlu gelişmeler ve yeni oluşumlar yaşanacağını bildirelim. Sinir ve stresten kurtulacak, hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz. Seyahat ve yolculuklara katılacak, hayallerinizin gerçekleşmesi anlamına gelir. Ayrıca yeni oluşumlar olarak tabir edilen rüyalar arasındadır.

Rüyada ev satmak geri almak rüyayı gören insanın, iş hayatında çok büyük ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, bu durumlardan kurtulmak ve bu sıkıntıları çözmek için yeni yollar arayacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına ve rüya sahibinin, aile hayatında da büyük üzüntüler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Ev Eşyaları Satmak
Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşayacağına, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve para ile ilgili sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir sürre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine delalet eder.

Rüyada Ev Alıp Satmak
Rüyayı gören kimsenin, hanesinde hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşı tarafa kalacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve bu üzüntüler yüzünden yeni çıkar yollar bulmaya çalışmış olacağına rivayet eder.

Rüyada Ev Sattığını Görmek
Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük adımlar atacağına, bu adımlardan sonra çok sıkıntılı ve zor durumlar yaşanacağına, ancak daha azimli ve daha sabırlı adımlar atıp çok büyük ve yeni bir anlayışla zarar edilen işlerin toparlanacağına alamettir.

Rüyada Eski Ev Satmak
İş hayatında ve aile hayatında çok zor ve üzücü dönemlere giren rüya sahibinin, hayatı içerisindeki sorunlar ve sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir emek vereceğine, büyük başarısızlıkların bu vesileyle ortadan kalkacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına ve hayat içinde yaşanan problemlerin yakında ortadan kalkacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4901