Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Sahibi Olmak

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ev sahibi olmak, Gerçek hayatta da gayrimenkul veya bir ev sahibi olunacağı anlamına gelir. Ev aile, yuva anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında ev sahibi olan kişi gerçek hayatında bekar ise yakın bir zamanda evlenir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise bu ailesinde huzurun artacağına işarettir. Rüyada kaliteli bir ev gören kişi, her yönü ile herkesin isteyeceği ve beğendiği bir kişi ile evlenecek demektir. Rüyada kişi dar ve pis bir ev sahibi olur ise bu yaşantısında veya ailesinde yaşayacakları bazı sorunlar olduğuna işarettir. Rüyada birden fazla ev sahibi olan kişi ise büyük bir maddi zenginliğe ulaşır ve maddi yönden tüm sıkıntıları çözülmüş olur.

Rüyada ev sahibi olmak aynı zamanda yakın bir zamanda gelecek olan mutluluğu ve huzura işarettir. Yakın bir zamanda güzel bir haber alınacağının bizlere bir habercisidir, Kötü bir eve sahip olursanız rüyanız size olumsuz bir haberin yakın zamanda sizi bulacağına ve mutsuz günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Rüyalarınız sizin hayatınızı kısmen etkiler de, örneğin rüyada gördüğünüz kötü bir ev sizi düşündürür ve anlamını bir ilene sorup öğrendikten sonra, sürekli ne zaman kötü bir olay ile karşılaşacağınız, zamanı beklersiniz ve o süre zarfında sürekli tedirgin olursunuz. Fazla rüya tabirlerine kafa yormama da da fayda vardır.

Rüyada büyük bir ev sahibi oluyorsanız, kazandığınız paranın çoğalacağını veya sizin geniş bir nimet kapısı açılacağına işaret edilmektedir. Rüyada yeni bir ev sahibi oluyorsanız, geçim sıkıntısı çekiyorsanız, sıkıntılarınızın düzeleceğine ve zenginlik yaşayacağınıza işaret olarak gösterilmiştir. Rüyada yabancı ve bilinmeyen bir ev sahibi olunuyor ise ve o eve girilip orada kalınıyorsa yakın zamanda bu kişinin öleceğine işarettir, girip çıkan bir kişi ise çok şiddetli bir hastalık geçirip tekrar şifa bulacağına işarettir. Rüyasında ev sahibi olan kişi tez zamanda iş bulacağı anlamına da gelir.

Rüyada ev sahibi olan kişi şekilsiz veya inşaat yapılmayacak malzemeler ile yapılmış bir ev sahibi oluyor ise o kişi haram yollarla ev sahibi oluyor anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında dağınık bir ev sahibi oluyor ise o kişi ahirette sıkıntı çekeceğine yorulur fakat kişi sıvası düzgün içi, dışı düzgün bir ev sahibi oluyor ise ahirette o kişinin sıkıntı çekmeyeceğine yorulmuştur. Rüyada kişi yanan bir ev sahibi oluyor ise sıkıntılı ve hastalıklı günlerin beklediği anlamına gelmektedir.

Söylediğimiz gibi insanlar bu rüya tabirlerine çok kafaya takmamaları gerekmektedir. Aksi halde önü alınamayacak durumlar kendini gösterecektir. Rüya gören kişiler rüyalarının anlamını merak ediyorlar ise rüya tabirinde uzmanlarla görüşüp bilgi almalı ve öyle hareket etmelidir. Zamanla ruh sağlığınız dahi bozulabilir ve psikologlardan destek alır durumlara kadar düşebilirsiniz. Hayattan kopabilir, insan ilişkilerinizde zayıflamalar dahi yaşarsınız. Eğer kötü bir rüya görmüş iseniz küçüklükten beri anne ve babalarımızında dediği gibi kötü rüyalarınızı suya anlatın ve su ile akıp gitsin. Şüphe içerisinde olmanız akıl kaybının başlangıç evreleridir, dikkatli olmanızda yarar vardır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3434