Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Kapısı Görmek

Mayıs 22, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Ev Kapısı Görmek rüya sahibinin durumuna ve cinsiyetine farklılıklar gösterse bile, çoğu rüya tabiri yapan alimler tarafında hayırlı bir şekilde tabir edilmektedir.Rüyada görülen ev kapısı bolluk bereket zor günlerin ardından gelen güzel ve geniş günlere dalalet eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen ev kapısının iri ve halka şeklinde bir tokmağı varsa çok sağlam ve iyi bir dosta veya dürüst bir insanla girilecek olan sağlam bir ortaklığa işaret eder şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada görülen kapı rüya sahibinin yüzüne kapanmış veya kapalı ise kaybedilmiş çok önemli bir fırsata veya hayırlı bir işe dalalet etmektedir şeklinde tabir edilmektedir.

Bazı rüya tabiri yapan alimler rüyada ev kapısının zorlanması hiç ummadığınız bir kişi tarafında iftiraya uğrayacağı şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada ev kapısının kendiliğinden açılması ise, iç huzuruna, bol rızka, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya, bazı durumlarda ise çok Saliha veya Salih ve hayırlı bir eş ile evlenmeye mutlu bir yuva kurmaya işaret eder şeklinde tabir olunur.

Rüyada ev kapısının çalınması gören erkek ise iyi bir işe gireceğine veya çalıştığı işten ayrılarak eski daha iyi bir işe gireceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyasında kendi yaşadığı evin kapısının demir parmaklıklı veya dışarıdan içerisi görülebilecek konumda olması komşular tarafından aile sırlarının ifşa edildiği dedikodu malzemesi edildiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında evinin kilidini içeriden kilitlediğini gören kimsenin evine güvenilir ve iyi huylu bir hizmetli alacağına işaret eder şeklinde tabir edilir.

Rüyada ev kapısının çalındığını görmesi bekar ise evleneceğine, evli ise eşinden ayrılarak iyi bir eş ile evleneceğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir

Herhangi bir kişi başka bir evin kapısını açıp içeri girdiğini görse, eğer ev sahibine bir düşmanlığı varsa onu mağlup edeceğine, şayet dostu ise, kendisine lütuf ve ihsanda bulunacağına işaret etmektedir.

Evinin kapısının olmadığını veya rüyasında evi için kapı aradığını gören kişi dünya işlerinde çok hayretle karşılayacağı işler ile karşılaşacağı, mahremiyetinin ifşa edileceği şeklinde tabir edilmektedir.

Bir genç kız bir kapının önünde durduğunu ve kapının ona açılmadığını görse, rüya sahibinin bir süre daha evlenemeyeceği, veya hayırlı bir evlilik yapmak için bir süre daha beklemesi gerektiğine işaret eder şeklinde tabir edilmektedir.

Ev kapısı ile ilgili rüyalar veya rüyaların geneli, uyandıktan sonra rüyayı gören kişide ürperdi veya tedirginlik değil, iç huzuru ve dinginlik bırakıyorsa genel olarak iyi yorumlanmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3041