Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Ev Görmek

Haziran 19, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada ev görmek genelde iyiye yorulur, pek olumsuz anlamlar barındırmaz. Ev, huzuru ve güvenliği temsil eder.Rüyasında bir ev gören, rüya sahibi için bolluk, bereket ve huzur dolu günler çok uzakta değil demektir. Eğer gördüğünüz bu ev çok temiz ve ferahsa, orada bulunmak size iyi hissettirmişse; hayatınızda tıpkı oradaki gibi temiz ve ferah içerisinde geçecek demektir. İçerisinde mutlu olduğunuz bir ev gördüyseniz hayatınızın geri kalanını da; güven, huzur  ve zevk içerisinde geçireceğinize delalet eder.

Kısa bir deyişle ifade edecek olursak ,rüyada bir ev görmek, kişiliğiniz ve ait olma hissiyatı hakkında  çeşitli ip uçlarını içinde barındırır. Görülen rüya, sahibi için iyiyi işaret eder. Evi farklı durumlarda görmenin elbette birden farklı yorumları var. İşte bu farklı rüya yorumları:

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

Rüyada yeni bir ev görmeniz, hayır kapılarınızın sonuna kadar açılacağı, rızkınızın artacağı,sevinçli ve müjdeli günlerin sizi beklediğine yorulur.

Rüyada Kapısız Ev Görmek

Rüyada kapısız ev görmek, hayatınıza girecek yeni birine delalet eder. Ancak bu yeni kişi sizin izniniz olmadan girecek ama sonunda sizi mutlu edecek işler yapacak. Bekar rüya sahibi için romantik bir gönül ilişkisi olarak da yorumlanır.

Rüyada Küçük Ev Görmek

Rüyada küçük ev görmek; elindekiyle yetinerek, aza kanaat edip karşılığında bollukla  mükafatlandırılmayı  işaret eder. Eğer büyük bir ev görüldüyse, kişinin dünya dertlerinden kurtulacağına geri kalan hayatını ferah ve bolluk içerisinde geçireceğine yorulur.

Rüyada Tek Başına Ev Yapmak

Rüyasında tek başına ev yaptığını gören kişinin, bulunduğu şehirde evleneceğine ve geri kalan ömrünü orada sevdiği kişiyle devam ettireceğine işaret edilir. Devamında da bir çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ev Taşımak

Bir kişinin rüyasında evini taşıdığını görmesi uzun vadeli  ya da kısa vadeli bir tatile çıkacağına; bir başka yoruma göre kişinin bulunduğu evden başka bir eve taşınacağına, akabinde yakın bir zamanda mevcut gönül ilişkisini bitireceğine yorumlanır.

Rüyada Ev Yakmak

Olumsuz bir şekilde ev gördüyseniz; örneğin rüyanızda bir evi yakıyorsanız, bu kendinize ve duygularınıza zarar verecek işler yaptığınız ya da öyle işler peşinde koştuğunuz anlamına gelir.

Rüyada Yıkılan Bir Ev Görmek

Eğer yıkılan bir ev gördüyseniz, bunun pek olumlu yorumlanmadığını bilmenizde fayda var. Bu rüya size gelebilecek bir felaketin habercisi olabilir. Bazı yorumculara göre bunun aksine sizi dara sokacak bir para sıkıntısı ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Yoksul Bir Ev Görmek

Rüyada yoksul,bakıma muhtaç bir ev gördüyseniz, bu sizin kişiliğinizle alakalı olabilir. Fiziksel bir yorgunluk veya psikolojik bir sıkıntı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada Eski Bir Ev Görmek

Rüyada eski bir ev görmek rüya yorumcularına göre ,kişinin iş hayatında olabilecek hareketliliklerin habercisidir. Kurulan yeni ortaklıklar veya mevcut ortaklıklarla bir üst kademeye geçiş olabilir. Kurulan ortaklık başlangıçta herkes için olumlu sonuçlar getirecek fakat sonrasında stresli bir iş hayatına geçiş söz konusu olabilir. Bir diğer anlamda ise rüya sahibinin gündelik hayatından pek de memnun kalmayacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Rüyanızda beyaz bir ev gördüyseniz, sizin için çok hayırlı bir gelecek anlamında yorumlanır. Hanenin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayırlı ve uzun soluklu bir aşk hayatının sizi bulacağına delalettir. Aynı zamanda yaşanacak çeşitli mutlulukların da habercisidir.

Rüyada Ev Satın Almak

Rüyada bir ev satın aldıysanız, uzun bir aradan sonra tekrardan mutluluğu yakalayacağınıza akabinde ise rahat ve huzura kavuşacağınız anlamına gelir. Ev alan kişinin yakın bir akrabasından miras kalacağına ve bu mirasta tek varis olmayacağına, bu hususta dikkatli olması gerektiğine yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2275