Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Boyamak

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada ev boyamak, genel olarak iyiye yorumlanır. Ev boyamak rüyayı gören kişinin farklı bir hayata başlamasına, hayatında bazı değişiklikler yapmasına işaret eder. Evin boyanması neşenin ve mutluluğun belirtisidir. Bu rüyayı gören kişi yaşamında mutlu olacağı olaylar yaşar. Rüyada eski, harabe bir evi boyadığını görmek, hiç beklenmeyen bir anda ve umudun kesildiği bir işte başarı göstermeye, önüne mutlu olacağı güzel fırsatlar çıkacağına işarettir. Rüyasında boyadığı evin güzelleştiğini gören kişinin maneviyatı yükselir ve dini açıdan rüyayı gören kişinin değer kazanacağına, iyi bir mevkiye ulaşacağına, takdir, sevgi ve saygı göreceğine yorumlanır.

Rüyada evin yeşile boyanması daha çok, kendiliğinden gelişen durumları simgeler. Kişinin kendi tarafından planladıklarından çok, kendi kendine gelişen durumlar da yaşamında kendini göstermeye başlar. Bunlar genelde olumlu şeylerdir. Evini yeşile boyayan kişi günahlarına tövbe eder ve kendini maneviyata yönlendirir. Bu rüya kişinin iç dünyasının aydınlanmasına, ahlaki yönden güzel yerlere gelmesine veya ruhani bir yardıma işarettir.

Rüyada evini kırmızı renge boyadığını gören kişi bir ilişkiye başlar ve bu ilişki yüzünden bazı olumsuz olaylar yaşar. Evini sarıya boyamak hastalığa yorulur. Bu rüyayı gören kişiye bir hastalık musallat olur. Mor boya yapmak maddi kazanç, mavi boya ise mutluluk ve neşeye işarettir. Siyah boya görmek kısa sürecek sıkıntıya ve üzüntüye delalet eder. Beyaz boya yaptığını gören kişinin kötü zamanlar geçirdiği veya bu kötü zamanları hala yaşamakta olduğu söylenir. Bu kötü zamanların uzun zaman geçmeden atlatılacağı, atlatıldıktan kısa bir süre sonra da rahata kavuşulacağı rivayet edilir. Bu sebeple beyaz boyanın hayırlı rüya olduğu ve mutluluk getirdiği tabir edilir. Rüyada pembe boya yapmak da iyi sonuçlara yorulur. Aile ya da arkadaş yardımı, yaşanacak değişimde kişinin karşısına çıkacak ve onun mutlu olmasını sağlayacaktır.

Rüyada bir boyacının evi boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı kişiler tarafından hayatını değiştirecek bir yardım göreceğine işarettir. Rüyada evi boyayan boyacı eğer işinde iyi bir boyacıysa yardım edecek kişinin de o kadar iyi olduğu anlamına gelir.

Rüyada yağlı boya görmek ise uzun zamandan beri kişinin beynini meşgul eden ve bazı planlar yaptığı meselelerde istediği şekilde sonuca ulaşacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1145