Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Bakmak

Nisan 24, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Ev Bakmak, Bir kişi rüyasında kiralamak maksadıyla ev baktığını gördüyse mevcut işini değiştireceğine ve bu yeni işinin umduğu kadar yüksek getiri sağlamayacağına delalet eder. Ancak rüyada kiralanan ev güneş gören, ferah ve denize bakan bir ev ise, değiştirilen işte sebat etmesi gerektiğini sonunda mutlaka aydınlığa çıkacağını gösterir. Lakin kiralanmak maksadıyla bakılan ev yıkık, dökük, harabe diye tabir edilebilecek kadar eski ise mevcut işini bir kez daha gözden geçirerek, gerekirse üstlerine sıkıntılarını dile getirmek suretiyle mevcut koşullarını iyileştirmeye çalışarak, bu işte kalmasının kendisi için daha hayırlı sonuçlar doğuracağının belirtisi olarak algılanır.

Şayet kişi satın almak maksadıyla ferah ve çok büyük bir ev baktığını görürse bu maddi sıkıntıları azaltacak sürpriz bir gelişmeye, ummadığı bir kişiden alacağı manevi desteğe, yakın zamanda evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder. Satın alınacak ev yıkılacak kadar eski, nemli ve kötü kokulu ise yakın zamanda kulağına kendisiyle ilgili bazı dedikodular çalışacağına, hane fertlerinde beklenmedik bir manevi sıkıntıya ya da yakın zamanda önemli bir konu için alınacak olan kararın biraz daha ertelenmesi gerekliliğine alamettir.Rüyada Ev Bakmak Rüyada bakılan ev yeşillikler içinde ve ağaçlık bir alanda bulunuyorsa yakın zamanda dileğinin gerçekleşeceğini gösterir.

Hava güneşli olduğu halde hafif yağmur yağan bir günde ev bakılmakta ise, hane halkının tümüne sevinç gözyaşı döktürecek bir haber gelmesi beklenir. Karlı, fırtınalı, soğuk ve karanlık bir gün seçilmişse karşılaşılan bazı sıkıntıların bir süre daha devam edeceği ancak mevsim geçişlerinde olduğu gibi birden kişinin feraha ereceği anlamını taşır. Rüyada ev bakmak kişinin bireysel olarak ya da hane halkı için istediği değişikliğin, beklediği haberin, sahip olmak istediği varlığın geç de olsa mutlaka geleceğinin alametidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17353