Rüya tabiri ara

Rüyada Ev Almak

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada ev almak bu rüya insanların en çok gördükleri rüyalar arasında yer alır. Bu rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında olan her olaya iyi yönüyle bakan, olası sıkıntılar karşısında akılcı çözümler üreten kişiye yorumlanır. Ayrıca, insanlara her şeyin geçici olduğunu, önemli olan insanların sağlığı ve mutluluğunun olduğunu söyleyen ve kendi hayatına yön veren bir kişi olduğuna tabir edilir. Rüyada ev aldığını görmek, rüyayı gören kişinin bir veya bir kaç ortak ile iş yapacaklarına ve bu sayede büyük miktarlarda para kazanacaklarına işaret eder. Kazanılan bu paralar ve mallar ile daha farklı işlere girileceğine ve bu işler sayesinde daha çok parlar kazanacağına delalet eder.

Rüyada ev satın almak, genel itibariyle hayra yorumlanır. Rüyayı gören kişinin eğitim hayatı varsa, eğitimini başarı ile tamamlayacağına, iş hayatına geçiş döneminde çok önemli kararlar alacağına ve bu sebeple büyük riskler alarak para kazanmak isteyeceğine, aklından geçen ve büyük riskler taşıyan bu işlere gireceğine, aklından geçen bütün planlarının tutmasıyla, başarılar elde edeceğine, bu sayede de makam ve mevki olarak iyi yerlere geleceğine, iş adamları arasında saygın biri olacağına, laflarına ve sözlerine itibar edileceğine hatta ülkesi için bile sarf ettiği cümlelerin değerli olacağına alamet eder. Rüyada ev almak istemek, düzgün bir karaktere sahip olması sebebiyle, bu rüyayı gören kişinin kendisi gibi dürüst insanlarla karşılaşacağına, çok güzel işler başaracağına, hayırlı ve dürüst insanlar ile bir hayat yaşayacağına, kendisine zarar verecek insanlardan uzak duracağına, mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyayı gören kişinin hayallerinin ve hedeflerinin büyük olduğunu işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişi yaşamını kendi menfaati için şekillendirdiğine, geleceğe dair planlarının büyük olduğuna ve yaşamını boşa harcamadığına işaret eder. Rüyada ev satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin geleceği için atacağı uygun adımlara delalet eder.

Rüyada ev satın almak, hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin arzu ettiği ve beklediği her şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin önündeki engelleri kaldırmak için çalıştığına ve bu engelleri kaldırmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada yazlık ev satın almak, rüya sahibinin yaşantısındaki kütü ve üzücü olaylardan kurtulmaya çalıştığın delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu olaylardan kurtulmak için bazı adımlar attığına yorumlanır. Başka bir yoruma göre rüyayı gören kişinin hayallerinin büyük olduğuna ve daha çok mal sahibi olmak istediğine işaret eder.

Rüyada yeni ev satın almak, bolluk, bereket, zenginlik gibi iyi şeylere yorumlanır. Oldukça hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişi için bol şans anlamına gelir. Feraha çıkmaya, mutluluğa, hastalıktan kurtulmaya ve bol kısmete işaret eder. Ayrıca gelecek güzel günlerin müjdecisi bir rüyadır.

Rüyada eski ev satın almak, Çok hayırla yorumlanan bir rüya değildir. Şansızlık, kısmetsizlik, üzüntü, hastalık ve hayal kırıklığına işaret eder. Kişinin iş hayatında istediği başarıya ulaşamayacağına ve bu nedenle zorlu bir dönem yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ev satın almak farklı bir yoruma göre ara verilmiş bir gönül ilişkisine tekrar dönüleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, kısa bir süre içinde evlenileceğine ve mutlu bir evliliğe işaret eder.

Rüyada eski bir ev almak, rüyayı gören kişinin sıkıntılı geçen hayatının devam edeceğine, işsiz kalacağına, bulduğu bütün işlerde sıkıntı yaşayacağına, elinde varsa parası, bu parayı kullanarak para kazanmak isteyeceğine ve bu sebeple çok zarar göreceğine, çok büyük hayal kırıklıklarına uğrayacağına, işleri münasebetiyle, aile huzurunun kaçacağına alamet eder. Rüyada ev almak ve taşınmak, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki başarıları sebebiyle kendi yöneticileri tarafından, daha üst makamlara getirileceğine, bu sayede de çok büyük paralar kazanacağına alamet eder.

Rüyada ahşap ev almak, aile sıcaklığına, anne, baba ve kardeşler arasındaki bağın kuvvetli olduğuna, birbirlerini sevip saydıklarına, yani aileyi aile yapan bütün değerlerin var olmasına alamet eder. Rüyada eski bir ahşap ev almak, aile ortamında geleneklerine ve göreneklerine bağlı bir aile ortamının olmasına işaret eder. Rüyada bahçeli ev almak, rüyayı gören kişinin rızık konusunda, tahmin ettiği kazançtan daha fazla kazanç elde edeceğine, maddi anlamda ciddi işler başararak, büyük paralar kazanacağına, bu sayede de dünya malının çok olacağına alamet eder.

Rüyada yeni ev almak, Bilinir ki her gün uyuduğumuzda ortalama 40 civarında rüya görürüz fakat bu rüyaların en fazla 3-4 tanesini hatırlarız. Dünyadaki o muhteşem ve eşsiz düzen burada da kendiniz göstermiştir. Eğer gördüğümüz rüyaların hepsini hatırlasaydık beynimiz bu kadar şeyi kaldırmaz ve aklı dengemiz zarar görebilirdi. Gördüğümüz rüyaların birçoğunu unuturuz. Rüyalar insanların normal bi günde yaşadığı ve bir olaydan etkilendikleri olayların bilinç altlarına yerleşmesiyle oluşan bir hayal kalıntısıdır. İnsanlar uyuduğunda çok savunmasız ve vücutlarının en hassas anları olur. Bu anlarda insan beyni yine boş durmayarak bilinçaltını ortaya çıkarır ve bu sayede yaşadığı, düşündüğü ve etkilendiği olayları adeta gerçekmiş gibi rüya olarak görmesidir.

Asıl konumuz olan rüyada yeni ev almak olayının birçok tabiri vardır biz bunlardan sadece birkaçını ele alarak tabirleyelim. Rüyada yeni ev almak islam-i rüya tabircilerine göre ortaklaşa yapılan bir işten yüksek meblalarda karlar elde edilerek, edilen bu karlarla yeni işlere atanılarak bol kazançlar sağlamaya işarettir. Rüyada yeni ev almak büyük başarılar elde edileceğine mutluluğa, zenginliğe ve saygınlık kazanılacağına işarettir.

Başka bir islam-i yorumculara göre aile içerisindeki samimiyete, mutluluğa ve bağlılığa işarettir. Yani rüyada yeni ev almak islam-i yorumculara göre başarı, mutluluk, sevgiye işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5498