Rüya tabiri ara

Rüyada Etli Yemek Yemek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada etli ekmek yemek rüyayı gören kişinin çok heyecanlı bir haber alarak çıkacağı güzel bir yolculuğa, beklenmedik bir gebelik haberi alıp yeni çocuğunun olacağına, rızk ve kısmetinin artıp göz alıcı bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyada et yemeği yemek parasal konularda her dileğin yerine geleceği ve zengin bir hayatın yaşanacağı anlamı taşıyan bu rüya, rüyayı gören kişiyi bekleyen güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyasında etli ekmek yediğini gören kişinin yanlışlarından dönüp, daha doğru bir hayat sürüp, kendisini başarıya taşıyacak yollardan geçeceği belirtilmiştir.Rüyada önce etli ekmeği pişirip, pişirdikten sonra hemen yediğini gören kişilerin, gelirlerinin artması ve ikinci bir yazlık veya ev sahibi olacağına, küçük bir işletme sahibi olanların işlerini büyüterek yeni imkanlar yaratacağına, evli olanların evliliklerinin uzun ömürlü ve mutlu olacağına, güzel ve sağlıklı evlatlarının olacağına delalet eder.

Rüyada etli ekmek pişirmek önce etli ekmeği başkasından satın alıp daha sonra hemen yediğini gören kişilerin, barış içinde yaşayacağına, yaptığı çalışmalarıyla ön plana çıkacağına, art arda güzel ve uzun yolculuklara çıkacağına, edilen dualarının kabul olacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, emeğinin karşılığını alıp yorgunluktan kurtulacağına işaret edilir.

Rüyada et yemek ya da etli bir yemek yediğini görmek çok hayırlı bir durumun habercisidir. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, kısmetinin artacağına, rızkının çoğalacağına, maddi açıdan rahata ereceğine, yoksulluktan kurtulacağına ve her açıdan mutluluğa ereceğine işaret eder.Rüyada yemek görmek genellikle hayırlı bir şekilde yorumlanır. Yemek gören rüya sahibinin uzun uğraşlar sonrasında ereceği refahın müjdeleyicisidir. Rüyada yemek görmek huzur, mutluluğu ve sağlığı temsil eder.

Rüyada et yemeği yemek gören kişi, kolayca günah işleyen ve gıybet eden bir kişidir. Bu huylarını düzeltmesi icap eder. Şayet fakir bir kişi rüyasında et yerse, maddi bolluğa erişecek demektir. Rüyada pişmiş et yemek, hem kolay kazanılan hem de hayırlı ve helal olan menfaatlere işaret eder.Rüyasında et kavurduğunu gören kişi, hayırlı ve kazançlı bir ortaklığa imza atacak demektir. Bu ortaklık, rüya sahibinin hayatı için bir dönüm noktası olacaktır. Ayrıca kazandığı para da helaldir ve bereketlidir.

Bir başkasının et kavurduğunu görmek, fesat, dedikoducu, ortalığa fitne sokup ortamı karıştırmak isteyen birinin varlığına delalettir. Bu kavurma pişmemişse, rüya sahibi bir şiddet olayına şahit olacak ya da bizzat maruz kalacak demektir.Bir başka tabire göre ise pişmemiş kavurma, rüya sahibinin çok yakınında birisinin sürekli dedikodusunu yaptığı şekline yorumlanır.Rüyada tavuk eti gören kişi, feraha ve rahata kavuşur; mutlulukla dolar. Kadim tabirlerde tavuk, büyük bir neşe kaynağı olarak yorumlanır. Zira ortamda tavuk eti bulmak pek kolay değilmiş o dönemlerde. Yakın zamanlı tabirlere göre ise bir menfaat ya da mutluluğu temsil eder çünkü bugün tavuk eskisi gibi erişilemez değil.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3117