Rüya tabiri ara

Rüyada Etli Ekmek Yemek

Mart 26, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Etli Ekmek Yemek, rüyayı gören kişinin çok heyecanlı bir haber alarak çıkacağı güzel bir yolculuğa, beklenmedik bir gebelik haberi alıp yeni çocuğunun olacağına, rızk ve kısmetinin artıp göz alıcı bir hayat yaşayacağına delalet eder. Parasal konularda her dileğin yerine geleceği ve zengin bir hayatın yaşanacağı anlamı taşıyan bu rüya, rüyayı gören kişiyi bekleyen güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyasında etli ekmek yediğini gören kişinin yanlışlarından dönüp, daha doğru bir hayat sürüp, kendisini başarıya taşıyacak yollardan geçeceği belirtilmiştir.

Rüyada önce etli ekmeği pişirip, pişirdikten sonra hemen yediğini gören kişilerin, gelirlerinin artması ve ikinci bir yazlık veya ev sahibi olacağına, küçük bir işletme sahibi olanların işlerini büyüterek yeni imkanlar yaratacağına, evli olanların evliliklerinin uzun ömürlü ve mutlu olacağına, güzel ve sağlıklı evlatlarının olacağına delalet eder.

Rüyada etli ekmek yemek, önce etli ekmeği başkasından satın alıp daha sonra hemen yediğini gören kişilerin, barış içinde yaşayacağına, yaptığı çalışmalarıyla ön plana çıkacağına, art arda güzel ve uzun yolculuklara çıkacağına, edilen dualarının kabul olacağına, hayal kırıklığı yaşamayacağına, emeğinin karşılığını alıp yorgunluktan kurtulacağına işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3379