Rüya tabiri ara

Rüyada Et Yemek

Mayıs 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada et yemek, rüya sahibi için değişik tabirlerle yorumlanır. Pişmiş et yenmesi bolluk ve zenginlikle, çiğ et yenmesi hayırlı olacak haberler alınması, kuşların etinin yenmesi ahir hayatta nurlar içinde olmak, tavuk eti yemek rüya sahibinin eşinden hayır göreceği anlamında tabir edilir. Rüya sahibinin çiğ et yemesi bazı tabirciler tarafından yaşayacağı maddi zorluklara, sıkıntılı süreçlere, sağlık sorunlarının yaşanmasına, yaşamında darlık göreceğine, üzüleceği haberler almasına da yorumlanır. Etin kokmuş ve bozulmuş olması halinde, kişinin yaşayacağı zorlukların, sıkıntıların daha fazla olacağı anlamı yüklenir. Etin taze ve temiz olması da tabirciler tarafından pek hayırlı şekilde tabir edilmez. Bu yaşamdaki maddi ve manevi kayıpların olacağına, ölümlerin gerçekleşeceğine, rüya sahibinin etrafında olan dost görünen düşmanların varlığına, arkasından devamlı şekilde dedikodusunu yapanların olduğuna, sürekli kendisini kötüleyen kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada insan eti yemek, kişinin gördüğü insanın kendi hakkında ileri geri konuşacağına yorumlanır. Rüya sahibi kendi vücudundan et yerse, yaşamında kendi kazandığı parayı harcayacak demektir. Eğer domuz eti yendiği görüldüyse, kişinin elde ettiği rizka fesat karıştırılmış anlamına gelir. Rüyada et almak, rüya sahibi için iyi yorumlanmaz. Bu kişinin yaşamında sağlık sorunları yaşayacağına, bu nedenle yatağa bile düşebileceğine, zorlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada pişirdiği eti yemek, rüya sahibi için kazancın artışına, elde edeceği mal varlığının çok olmasına, aile yaşamında huzuru yakalamaya tabir edilir. Eti kesmek ve çevresine dağıtmak ise, kişinin kendi mallarından ve parasından başkalarına destek yapacağına işaret eder. Rüyada koyun eti yemek, rüya sahibi için olumsuz kötü haberlere, yaşananların olumsuz olacağına delalet eder. Yağlı koyun eti yemek ise, kişi içim ölüm haberi olarak tabir edilir.

Rüyada et yemek, etin çiğ olması kişinin bir haksızlık içinde olduğuna işarettir. Bu haksızlığı kişinin kendisi bile yapsa, suçlu tarafında olmaya yorumlanır. Rüya sahibi pişmanlık duygusunu yoğun şekilde duyacaktır. Ancak bu duyguların etkisinden kurtulması çok kolay olmayacak. kırmızı çiğ et yemek ise, başkasının sorumluluğu yüklenmek anlamındadır. Bunu bazen isteyerek, bazen de istemeyerek yapar. Bu nedenle sıkıntılı ve zorlu bir dönem rüya sahibini beklemektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5228