Rüya tabiri ara

Rüyada Et Yemeği Yapmak

Rüyada et yemeği yapmak rüyada görülen et, eğer pişmişse mal varlığına yorumlanır. Yakın zamanda işlerinizin yoluna gireceğine, büyük paralarla büyük işler yapacağınıza, iyi yatırımlar yaparak iyi paralar kazanacağınızı gösterir. Fakat bu durumu lehi...

Rüyada et yemeği yapmak rüyada görülen et, eğer pişmişse mal varlığına yorumlanır. Yakın zamanda işlerinizin yoluna gireceğine, büyük paralarla büyük işler yapacağınıza, iyi yatırımlar yaparak iyi paralar kazanacağınızı gösterir. Fakat bu durumu lehinize çevirmek sizin elinizde, paranızı yerli yerinde ve düzenli bir şekilde harcamanız gerekir. Rüyada et yemeği yaptığını görmek öncelikli olarak temel ihtiyaçların listesi yapılmalı, gelir gider dengesi doğru bir şekilde oluşturulmalıdır. Bu şekilde bir tablo oluşturursanız sizin yararınıza olacaktır. Nereye ne kadar para harcadığınızı bilip yatırımlarınızı ona göre yapacaksınız. Kazanılan bu mal varlığı Dolaylı bir şekilde de elinize geçebilir. Yani miras kalabilir. Bu durumda işlerinizi büyütüp doğru yatırımlar yaparak gücünüze güç katarsınız. Rüya da çiğ et görmek ise acı, ızdırap, hastalık ve ağrıları ifade eder. Hastalıklara, kazalara sebep olacak şeylerden kaçınmalı hayatımızı düzene koymalıyız.

Rüyada et yemeği pişirmek, fakir için zenginliğe, güzel günlerin yakın olduğuna bu dar günlerin biteceğine yorumlanır. İhtiyaçların kısa sürede karşılanacağına ve hiç bir sıkıntının kalmayacağını gösterir.

rüyada et yemeği yapıldığını görmek aynı zamanda ibadete yorumlanır. Maneviyatın güçleneceğine, kötü davranış ve amellerden sakınılacağına, psikolojik sorunların alt edileceğinin habercisidir. Psikolojik sorunlardan kurtulmayı refah ve huzura kavuşmayı sağlamak için çaba göstermeyide unutmamalıyız. Her gecenin bir sabahı olduğu gibi kötü günlerinde elbet bir gün sonu geleceğini bilmeliyiz. Hayatın yükünü bazen indirmeliyiz omuzlarımızdan. Kendimizi rahatlatacak huzur verecek şeylerle ilgilenmeliyiz. Kendimize zevk alacağımız hobiler oluşturmalıyız. Rüyada et görmenin farklı anlamlarda kullanıldığı durumlarda vardır. Rüyada insan eti yediğini görmek gıybetimizin edildiğini anlatır. Insan rüyada kendi etini yediğini görse kendi malının israfına, zarara uğratılmasına işaret eder. Yılan eti düşmanlarımız tarafından kazanacağımız maldır, yırtıcı hayvanların eti ise devlet tarafından kazanılan maldır.

Domuz eti haram kazanç, haram maldır. Sığır eti zahmet, meşakkat ve az iş yapmaktır, yağlı koyun eti ise yüklü bir mirasa konacağını belirtir. Bir kimse rüyada çiğ et yediğini görse bu da hayra yorulur. Fakat çiğ eti görüpte yememek pek hayır değildir. Tavuk eti bir kadından bir çıkar sağlanacağına yorumlanır. Et hastalıklardan kurtulmaya şifa bulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine, sağlığa da yorumlanır. Kuş eti yolculuğa ve yolculuğun fayda sağlayacağına işarettir. Kuş eti bazende iyi ameller işlendiğinin göstergesidir.

Balık eti ise kolay kazanılan helal rızkı ifade eder. Bazen de balık eti denizden veya devletten sağlanacak menfaate işarettir. Bir kimse rüya da kendi etini olduğundan çok daha fazla görse, o kişinin geçimi yoluna girer, hiç bir sıkıntı ve kederi kalmaz. Hasta ise hastalığından kurtulur. Borçlu ise borcundan kurtulur. Sıkıntıda ise huzura refaha kavuşur. İşlerinde başarılar kazanır ve çok daha iyi günlerle hayatını sürdürür. Fakat etinin azaldığını görse işleri durgunlaşır, geçim sıkıntıları baş gösterir, darlığa girer ve kurtulmak için çabalar. Rüyada güzel bir et yemeği pişirdiğini görmek o yemek miktarınca şöhrete erişir. Başarıları ile güzel davranışları ile tanınır ve zenginleşir.