Rüya tabiri ara

Rüyada Et Kesmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada et kesmek kırmızı et kesiyorsanız yapacağınız üst üste hatalar yüzünden rızkınızın kesintiye uğrayacağı ve çok büyük sorunların sizi beklediği şeklinde yorumlanmaktadır. Sizin yapmış olduğunuz hatalar sadece sizi değil, çevrenizde bulunan insanları ve en başında ailenizi de etkileyecek bu hatalar sizin çok iyi ve yüksek hayat standartlarındaki hayatınızın artık son bulacağı ve sizi bekleyen kötü zamanların olacağına işaret etmektedir. Sizler de bazı zamanlarda yaşadığınız ve sizi seven insanların size söylediği öğütleri tutmalı, özellikle de sizden yaşça büyük olan ve hayatı daha çok yaşamış olan insanların dediği sözleri dinlemeniz gerekmektedir.

Rüyada et kestiğini görmek yaptığınız bu hatalar sonucunda çok büyük kazanç kapınız olan ve ailenize baktığınız işyerinizi kapatmakla kalmayacak ve aşırı bir şekilde borçlanacaksınız. Bu yüzden sizleri altından kalkamayacağınız büyüklükte borçların beklediğini bilmeniz gerekmektedir. Bu yüzden önlem almalı ve sizi düşünerek seven insanların sözlerine kulak vermelisiniz. Aile hayatınızı ve özellikle de çocuklarınızı daha iyi şartlar altında yaşatmak istiyorsanız mutlaka yapacağınız her işi birkaç defa düşünerek yapmalı ve sağlam adımlarla ilerlemeniz gerekmektedir.

Rüyada et kesmek, kesmiş olduğunuz et beyaz etse ve elinizde bulunan bıçak eti kesmekte zorlanıyorsa o zaman yakın bir zaman içeriisnde işlemiş olduğunuz günah sizin vicdan azabı çekmenize neden oluyor. Bazı zamanlarda sadece yapmış olduğunuz işi düşünüyorsunuz. Durum böyle olunca da işyerinizde çalışan insanların özellikle de hayatlarını tehlikeye atıyorsunuz.

Bu yüzden yaşanan bir olay sizi çok derinden sarsmakla kalmayacak ve sizin bütün mutluluğunuzu ve sağlığınızı da derinden etkileyecek olaylar ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu yüzden size verilen bu mevki ve hayat şartları sayesinde bulunduğunuz konumun ve özellikle de sağlığınızın kıymetini bilmeli ve unutmayınız ki vicdan azabı çekmemek için hayatınızı daha da güzel geçireceğiniz iş yerinizde sağlam ve düşünceli kararlar vermeniz gerekiyor. Daha çok kazanmak yerine, insanlara faydalı olacak olan işler yaptığınız zaman göreceksiniz ki daha mutlu olacaksınız. Aynı zamanda da vicdanen daha da rahatladığınız için huzur dolu günleri geçirmiş olacaksınız.

Rüyasında çiğ et kestiğini görmek art niyetli olan bir düşmanın varlığına, çok uzun süren çabaların neticesinde düşlenilen hünere, çekilen tüm sıkıntıların sonucunda alınacak olan meyvenin bereketine, zorluklarla geçirilen zamanın sonucunda daha sağlıklı bir hayatın varlığına, çekilen zorluklardan sonra istenilen nimetinin alınacağı seklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada çiğ et kesmek vefakar olan bir çocuğa, sorunlardan arınılmış bir şekilde yaşanacağına, duygusal yükü olan bir yabancıdan kurtarılacağına, alın teri ile kazanılan kazanca, sıkıntı çekmeden elde edilecek olan servete, özlemi duyulan bir mutluluğa erişileceği anlamında da yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda rüyasında çiğ et kestiğini gören kişinin çok uğraşlar vererek kazandığı başarıya, çok uzun bir süre bekleyişin sonunda düşlenen refaha çıkıldığına, rüyayı gören kişinin çektiği zorlukların sonucunda özlenilen temiz kazanca ve yitirilen umuttan sonra düşlenilen, hayal edilen ticari kazanca işaret olarak gösterilmektedir. Rüyada çiğ et kesilmesi bazende şu şekilde tasvir edilmektedir.

Rüyasında çiğ et kestiğini görmek bir kaç gün içerisinde memnun edecek bir haberin duyulacağına, geçirilen sıkıntıların sonunda özlenilen iyiliğe, zorluklardan sonra kazanılan temiz kazanca, yitirilen umut sonrasında kavuşulan toplu paraya ve tüm sıkıntılara göğüs gererek istenilen büyük güce ulaşmak olarak tasvir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1958

Rüya Sitesi Linkleri