Rüya tabiri ara

Rüyada Et Dağıtmak

Mart 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada et dağıtmak, adak üzerine kesmiş olduğunuz bir hayvanın etini komşularınıza dağıtıyorsanız, çok kısa bir zaman içerisinde bir komşunuzla aranızda çok ciddi sorunlar geçirecek ve bu sorunların karakolda biteceği hatta mahkemelik olacağınıza işaret etmektedir. Sizinle arası çok iyi olan bu komşunuz bir anda değişecek ve artık aranız açılacaktır. En sonunda sizinle şiddet içeren bir kavga edecek ve sonunda karakolluk olacaksınız. Komşularınıza haddinden fazla değer verdiğiniz ve sizin hakkınızda ileri geri konuşan bir komşunuzun olduğunu aslında biliyorsunuz. Ama yinede 7 adımda bir komşu hakkı sorulduğu için sizler susuyorsunuz. Buna son vermeli aksi takdirde komşunuz olan bu insan sizin canınıza kast edecek ve çok daha ileri gidecektir. Eğer dağıttığınız eti akrabalara veriyorsanız, kızınızı ya da oğlunuzu en kısa süre içerisinde evlendirecek ve en kısa süre içerisinde torunlarınızı kucağınıza alacaksınız.

Kasaptan aldığınız bir eti dağıtıyorsanız sizin elinizin çok açık olduğunu ve çok yardım sever bir insan olduğunuz şeklinde yorumlanmaktadır. İnsanlara iyilik yapmaktan çok hoşlanıyorsunuz ve bu iyilik sonucunda herhangi bir karşılık görmüyor olsanız bile sizi mutlu hissettirecek olan her iyiliği yapıyorsunuz. Özellikle de çocukları okutmaktan ve çocukları mutlu etmekten çok hoşlanıyorsunuz. İyiliğiniz karşılığını bulmasa bile siz iyi niyetiniz her defasında suistimal ediliyor olsa bile asla iyilik yapmaktan vazgeçmeyecek ve her defasında daha çok insana yardım edebilmek için çalışacaksınız.

Bu iyilikler emin olun ki sizin yolunuza gelecek ve iyiliklerinizin karşılığında çok huzurlu ve mutlu bir hayatınızın olmasını sağlamış olacaksınız. Özellikle de yaşlandığınız zaman, çevrenizde bulunan insanların yanına kimse gelmiyorken sizin eviniz insanlarla dolup taşacak ve okuttuğunuz aynı zamanda da yardım ettiğiniz insanlar sizi hep arayıp soracak, iyiliğinizin karşılığını ilerleyen zamanlarda görmüş olacaksınız

Rüyada et dağıtmak dağıttığınız et beyaz etse insanlar tarafından bir türlü sevilemeyen bir insan olduğunuz çünkü insanların sizi çekmedikleri ve kıskandıkları için sizi sevmediklerini biliyorsunuz. Bir insana iyimser bir şekilde yaklaştığınız zaman sonucunda her defasında kötülük görüyorsunuz. Bu yüzden özellikle de çalıştığınız iş yerinde geldiğiniz konumu korumak ve insanların sizin ayağınızı kaydırmak istediklerini bildiğiniz için bir takım önlemler alacaksınız. Aksi takdirde iş içerisinde çıkacak bir sorun yüzünden şu an bulunduğunuz bu mevkiiyi kaybedecek ve zor günler sonucunda çok sıkıntılı zamanları geçrimiş olacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1463