Rüya tabiri ara

Rüyada Et Beni Görmek

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada et beni görmek, rüya sahibinin başkalarıyla paylaşamadığı duygularının ortaya çıkmasıyla yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı kişinin ciddi bir hastalığa yakalanması olarak bir işaret kabul eder. Kişi sağlığına dikkat etmediği için, yakın zamanda ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir. Et beni görmek, yaşamdaki olumsuzluklarla ilişkilendirilir. Bu et beninin olduğu yerle alakalı şekilde yorumlanır.

Rüyada vücudunda et beni çıkmış olarak gören kişi, kendisine doğru gelen sıkıntıları, iş yaşamıyla ilgili olan olumsuzlukları mutlaka dikkate almalıdır. Bu rüya bunların habercisi olarak görülebilir. Ani şekilde çıkan et beni, yaşamda her şey normalken bazı aksaklıkların olacağını, önüne engellerin set olacağını anlatır. İşsiz kişilerin bu rüyayı görmesi halinde, ne kadar çabalasa da iş bulma hayallerinin sonuç vermeyeceğini, kötü bir zaman geçireceğini düşünmelidir.

Rüyada görülen et beninin koparılması halinde, kişinin isteği dışında gelişen tüm sıkıntılardan kurtulacağına ya da sıkıntıya neden olan etkenlerin ortadan kalkacağına işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin ve ailesinin hasta bireylerindeki iyileşmeye ve şifa bulmasına yorumlanır. Genel anlamda vücutta olan bu fazlalıktan kurtulmak iyi anlamda tabir edilir.

Rüyada kahverengi et beni görülmesi, rüya sahibinin tehlikeli bir durumla karşılaşacağına ya da nereden kaynaklandığı bilinmeyen bir sebepten dolayı iş yaşamında maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Et beninin koyu renkte olması, ortaya çıkacak zararın büyüklüğüne, gelen tehlikenin vereceği zararın boyutlarına işaret eder. Et beninin rengi ne kadar açık olursa, kişinin başına gelecek tehlikeli işlerin zararı daha az olur. Bu nedenle rüyada et beni görmek, bunun rengiyle alakalı olarak ta yorumlanır.

Rüyada yüzde çıkan bir et beni görülürse, kişinin dikkatli olmadığı takdirde yaşamında zor günler geçireceği, iş yaşamında bile attığı hatalı adımlar nedeniyle borçlarla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Yüz görünür yerde olduğundan, bu olumsuzluklar daha belirgin şekilde ortaya çıkacaktır. Verecekleri zararda daha fazla olur. Vücudun görünmeyen yerlerinde et beni görülmesi halinde, tehlikenin boyutları azalır. Bunun gibi rengi açık olursa, yine görülecek hasarın derecesi azalır. Eğer yüzde birden fazla sayıda et beni olduğu görülürse, rüya sahibi yaşayacağı maddi zorluları ancak başkalarının desteğiyle aşabilecektir. Bu kişiler aileden ve akrabadan olacaktır. Bazı yorumcularda yüzdeki et benlerini kişinin maddi sorunlarını aşması olarak değerlendirmekte ve feraha kavuşması olarak kabul etmektedir. Bu nedenle rüyanızı bir bütün olarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Her zaman gelişmeleri iyi tarafından ele almalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5164