Rüya tabiri ara

Rüyada Et Almak

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada et almak, son derece sağlıksız beslendiğiniz ve sağlığınıza dikkat etmediğiniz için hastalanarak yatağa düşeceğiniz yorumlanmaktadır. Kendi sağlığınıza dikkat etmezseniz bu sadece sizi etkilemeyecektir. Sizin hasta olarak kötü zamanlar geçirmeniz hem çalışma hayatınızı hem de ailevi hayatınızı da çok derinden etkileyeceği için mutlaka sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Sürekli olarak dengesiz besleniyorsunuz. Artık sizler kendinize bir çeki düzen vermeli ve sağlığınıza daha faydalı olacak olan yiyecekleri tüketmeniz gerekmektedir. İşiniz gayet iyi fakat eliniz çok açık olduğu için bir türlü para biriktiremiyorsunuz. Bu yüzden de sağlığınız bozulduğu zaman herhangi bir birikiminiz olmadığı için çok zor zamanlar geçirecek ve yakınlarınızdan borç almak zorunda kalmış olacaksınız. Sizler de yaşantınızı daha aktif olabilmesi ve daha güzel bir hayatınızın olabilmesi açısından boğazınıza dikkat ederek, dengeli beslenmeli ve bol bol vitamin almanız gerekmektedir.

Et almak aldığınız yer çok pis bir yer ve siz bu yerden sevinçli bir şekilde et alıyorsanız ve bu eti pişirip yiyorsanız, bir takım zorlu süreçler geçirmiş olsanız bile siz hayata hep üler yüzlü bir şekilde bakıyorsunuz. Çevrenizde bulunan insanlar sizin bu kadar iyimser ve her olaydan bir ders çıkarmanızı örnek alıyor. Birçok insanın örnek aldığı bir kişiliğiniz var. Fakat aileniz ile birlikte oldukça kötü süreçlerden geçmiş olsanız bile, yaşamın tadını çıkarıyorsunuz. Mutlu olabilmek ve sizi en iyi şekilde hayata bağlayan ailenizle vakit geçirmektir.

Ama sizin bu kadar mutlu olmanız çevrenizden her zaman iyimser olarak karşılanmıyor ve sizi çekemeyen birçok insan da bulunmaktadır. Çevrenizde bulunan insanların sizlere nazar edeceğini bilmeli ve çevrenizde bulunan kem gözlerden kendinizi ve ailenizi uzak tutmanız gerekmektedir. Böylece mutlu olan ailenizle daha da mutlu olabilirsiniz. Ama sizler bu insanlara dikkat etmezseniz ailenizin çöküntüye uğrayıp çok zor günler geçireceğinizi de bilmeniz gerekmektedir.

Aldığınız eti kayıp ediyorsanız ve evinize geldiğiniz zaman et yoksa; bir süre önce kayıp ettiğiniz bir eşyanızı bulacaksınız. Ve bulmuş olduğunuz bu manevi değerinin çok fazla olduğu bu eşyanızın sizi çok mutlu edecektir. Bu eşyayı ilk kayıp ettiğinizde çok üzüldünüz. Fakat sizin biraz sorumsuz bir insan olduğunuz için eşyalarınıza çok dikkat etmiyorsunuz. Artık sizin de biraz sorumluluk sahibi olmanız gerekmektedir. Özellikle iş hayatında daha iyi yerlere gelebilmek istiyorsanız o zaman daha dikkatli ve daha çalışkan olabilmek için biraz kendinizi disipline sokmak gerekiyor. Böylece sizler de hak ettiğiniz ve hedeflediğiniz yerlere kısa zaman içerisinde gelmiş olacaksınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3510