Rüya tabiri ara

Rüyada Et Almak

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada et almak olumsuz olarak yorumlanıyor. Acı haber almak ya da hastalık ile tabir edilir. Rüyada kasaptan et aldığını gören kişinin hastaneye kendi rahatsızlığı ya da bir başkası için gideceğine yorumlanır. Rüyada gerçek yaşamda tanış olduğu bir kişiden et aldığını gören kişi ise bu tanıdığından bir zarar görecek şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek genel anlamda sıkıntıya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntı ve üzüntüye delalet eder. Bunun yanı sıra parçalanmış olan bir et ise rüyayı gören kişiye karı düşmanlık besleyen kimselerin varlığına yorumlanıyor.

Rüyada Et Yemeği Yemek

Rüyada et yemeği yemek ve et yemeği görmek et görmeğe nazaran oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin bolluk ve bereket içinde olacağına fakirlikten kurtulup zengin bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Çiğ Et Aldığını Görmek

Rüyada çiğ et aldığını görmek ise hastalık ya da her hangi bir kaza ile yorumlanıyor.  Kişinin kendisi ya da sevdikleri ile ilgili olarak yapılan bu yorumda rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem geçireceğine ve üzüntü yaşayacağına yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüya sahibinin helal kazanç yolundan sapması sonucu uyarı niteliğinde bir rüya olarak da yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Et Aldığını Görmek

Rüyada pişmiş et aldığını görmek ise rüya sahibinin haramdan uzak duran bir kişi olduğuna aynı zamanda da aile fertlerinde aynı şekilde yaklaşımda bulunduğuna delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3337

Rüya Sitesi Linkleri