Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyle Mesajlaşmak

Şubat 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eski sevgiliyle mesajlaşmak, rüyayı gören kişi çok yakın bir zaman içerisinde eski sevgilisinden kendisini mutlu edecek bir haber alacağına rüyanın tabiri yapılmaktadır.Rüyasında eski sevgilisi ile mesajlaştığını gören kişi, hala eski sevgilisini unutmadığını ve onu düşünmeyi aklından çıkaramadığını göstermektedir.

Rüyada eski sevgilisi ile telefonda mesajlaştığını görmesi, rüya sahibinin çok kısa bir süre psikolojik sıkıntı yaşayacağına delalet etmektedir. Ayrıca bu psikolojik sıkıntının etkisinden belli bir süre kurtulamayacağını haber verirken, bu durum karşısında oldukça güçlü olmasını gerektirdiğini işaret etmektedir. Bir alimin tabirinde rüya sahibinin eski sevgilisi ile mesajlaşması, bazı konularda büyük hayal kırıklığı yaşanacağına alamet sayılmaktadır. Hatta rüyayı gören kişinin bakış açısının derinden değişeceğine ve bu nedenle de bazı konularda yaşadıklarından büyük pişmanlık duyacağına rivayet edilmektedir. Ünlü bir rüya yorumcusuna göre rüyada eski sevgiliyle mesajlaşmak, rüyayı gören kişinin hem aile hem de iş hayatında bir takım sorunlar ile mücadele edeceği şeklinde yorumu yapılmıştır.

Rüyada esli sevgilisi ile mesajlaşmak, rüya sahibinin geçmişindeki yaşamış olduğu bazı sıkıntıların yeniden önüne çıkmasına ve bu nedenle de kişinin fazlası ile üzüleceğini işaret etmektedir.Başka tabirlerde rüyada eski sevgiliyle mesajlaşmak, Rüya sahibinin şimdiki yaşamında berber olduğu sevgilisi ile arasına bir kara kedi gireceğine delalet edilmektedir.

Bu sebeple rüyayı gören kişinin kısa bir süre sevgilisi ile ayrılık yaşayacağına, karşılaştığı bu sıkıntılar yüzünden üzüntü yaşayacağını alamet sayılmaktadır. Bir ulemanın tabirinde rüyada eski sevgiliyle mesajlaşmak, rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu bir hatasının karşısına çıkarak acaba ben nerede hata yapmıştım diye düşüneceğini işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilisiyle mesajlaştığını gören kimseler, iş hayatında hem büyük hem de karlı bir iş yapacağına rivayet olunmaktadır. Ancak bu karlı iş için rüya sahibinin önüne çıkan bazı engellerden dolayı iş alanında büyük saygın bir insandan yardım alacağına tabiri yapılmaktadır. Bazen de bu rüyayı gören kişinin hayatında karşılaştığı zorluklar karşısında zor bir süreç içinde olduğu için kendi iç dünyasına kapattığını göstermektedir.

Rüyada eski sevgilisiyle mesajlaştığını gören kişi eğer bekar ise, özel hayatında yeni bir kişi ile ilişkiye başlayacağına rivayet olunmaktadır. Eğer bu rüyayı gören kişi evli ise, eşi ile arasına girecek olan bazı husumetleri haber vermektedir. Bir rüya tabircisi rüyada eski sevgilisiyle mesajlaşmak, rüyayı gören kişinin geçmişte yaşamış olduğu bir hatıranın izlerini kafasından silmek istediğini işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3544