Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyle Barıştığını Görmek

Haziran 29, 2020 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek, genellikle tersine yorumlanır ve kişinin gerçek hayatta dost kaybedeceğine veya bir yakınından kötülük göreceğine işarettir. Bazı yorumlara göre ise borçların artacağına veya ödeme güçlüğü çekileceğine de işaret eder. Rüyada eski sevgiliyle barışmak geçmişte bırakıldığı sanılan bir sorunun yeniden gündeme gelip rüya sahibinin canını sıkacağına ve üzüntülü günler geçireceğine de yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, iyi şekillerde tabir edilmez ve genel olarak barışma rüyalarının zaten iyi şeylere işaret etmediği kabul edilir. Bu rüya, eski defterlerin ve eski meselelerin rüya sahibinin aklında hala canlı ve sanki dün yaşanmış gibi taze durduğuna rivayet edilir. Kişi, geçmişte yaşadığı bazı olaylardan çok fazla etkilenmiş, bunların izlerini ve etkilerini henüz silememiş demektir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, rüya sahibinin duygu ve düşüncelerini açık açık söylemekten çekindiğine, mümkün olduğunca olaylara ve konulara karşı sessiz kaldığına, bu nedenle de ne istediğinin kimse tarafından anlaşılamadığına alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, rüyayı gören kişinin bir türlü gönül eşini bulamadığına delalet eder. Kişinin hayatında hiç kimse olmadığına ve onun da bunun eksikliğini yaşadığına, artık hayatında kendisini anlayacak, mutluluğunu da, mutsuzluğunu da paylaşacak bir kişinin olmasını istediğine tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sarılmak

Rüyada eski sevgiliyle sarılmak, rüya sahibinin özel hayatı üzerinden açıklanır ve kişinin yakın zamanda yeni biri ile tanışacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına alamet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da eski sevgilisini özlediğine, onu unutamadığına ve onunla geçirdiği güzel günleri düşünmekten kendini alamadığına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Yemek Yemek

Rüyada eski sevgiliyle yemek yemek, rüya sahibinin eski sevgilisi ile bir araya geleceğine ve her iki tarafında bazı meseleleri yeniden masaya yatıracağına, karanlıkta kalmış ve kafaları kurcalayan meseleleri çözmeye çalışacaklarına ve söylenmemiş sözlerini söyleyeceklerine tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Yasal bir sorunla karşılaşılacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına ve evli kişiler için de ailede çıkacak huzursuzluk ve tartışmalara işaret eder. Eski sevgili görmek rüya sahibinin yapacağı hatalardan dolayı zor duruma düşeceğine de delalettir. Rüyada görülen eski sevgili gülümsüyor ise bu durumda sevindirici bir haber alınacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada Eski Sevgili İle Dolaşmak

Kişinin aile hayatını tehdit eden bir durumla karşı karşıya kalacağına ve aile huzurunu bozacak davranışlar sergileyeceğine yorumlanır. Eski sevgili ile dolaştığını gören kimseler genellikle eşleri ile sorunlar yaşar ya da hayatlarındaki kişi ile ayrılık durumuna gelirler. Kavga ve tartışmaların yoğun olacağı bir döneme girildiğine de işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili İle Kavga Etmek

Evli kişiler için genellikle eşi ile arasında kırgınlıklar varsa düzeleceğine ve eski saadet dolu günlerin geleceğine işaret eder. Rüyasında eski sevgilisi ile tartışan kişiler borçlarından kurtulur ve sıkıntıları sona erer. Huzur ve sakin bir hayatı müjdeler.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Görmek  Yorumu

Genellikle derin bir aşk ve ayrılık acısı çekilen durumlarda görülen rüyalardan biridir. Kişinin bilinçaltında eski sevgilisi ile yeniden barışmak istediğinin ve eski güzel günlere dönmeye çalıştığının ifadesidir. Geçmişe duyulan özlemi ve melankolik bir ruh halini de ifade eder. Rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını gören kimsenin, yaptığı hatalar yüzünden kendisini suçlayan ve affedemeyen biri anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2749