Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Pişman Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek,ileride karakteri düzgün, ileri görüşlü, planlı programlı, hayat standartları yüksek yeni bir aşkın habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında eski sevgilisini pişman görmek olumsuz olarak yorum eden fazla rüya yorumcusu yoktur. İleri de gelecek güzelliklerin ve karşınıza çıkacak iyi insanların hayatınıza kazandıracağı güzelliklerden maddi ve manevi olumlu gelişmeler olacağına tabir edilmiştir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olup barışmak istemesi yorumcuların ortak noktada buluştuğu tek nokta, karakter sahibi olamayan, kötü davranış sergileyen kişilerden uzak durulmasının iyi olacağı şeklinde yorum edilmiştir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olup mesaj atması Bazı rüya tabircileri rüyada  eski sevgiliyi pişman görmeyi, ödenemeyen maddi borçların sıkıntısının devam edeceği ve bir süre daha devam edeceği şeklinde yorumlamıştır. Kimi yorumcular bu sıkıntıyı sadece maddiyat değil aile içersin de bir takım sıkıntıların habercisi olarak değerlendirmiştir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olup araması kimi yorumcular göre bu konu hakkında farklı bir bakış açısı ile değerlendirmiştir. Bilinç altında kalan bazı anı, hatıra hatta tekrar barışma, birlikte olma ihtimali yada nefret duygularının rüyanın görülmeye etken olduğu ve rüyada bu duyguların baskınlığına göre ortaya çıktığı şeklinde yorum edilmiştir.

Rüyada eski sevgiliyi üzgün görmek rüya yorumcuları bu rüyayı ileriye dönük güzel haberler olarak yorumlamıştırlar. Beklenen bir müjdenin gelmesi yada kısa bir süre sonra geleceği şeklinde yorum edilmiştir. Kimi yorumcular da, biten bir ilişki sonrasında görülen eski sevgilinin huzurlu ve daha mutlu ve huzurlu bir ilişkinin yakın olduğu şeklinde yorumlamıştır.  Rüya tabircileri bu rüyada bir önceki ilişkilerden daha rahat ve gelecekli bir ilişki olacağı şeklinde tabir etmişlerdir.

Rüyada eski sevgilinin pişman olduğunu görmek bazı yorumcular ise bur rüyayı kısa süre de fazla önemli olmasa da  can sıkıcı haber almaya, küçük çaplı maddi sıkıntıların habercisi olarak da yorumlamıştır.

Evli olup rüyasında eski sevgiliyi görmek; Maalesef evli olanlar bekarlar kadar şanslı olarak yorumlanmamıştır. Bu rüyayı gören evli kişilerin evlilik hayatlarında olumsuz gelişmelerin habercisi olarak yorumlanır. Maddi bir sıkıntı olmazsa bile aile içersin de kavga ve tartışmalara yol açılacak şeklinde yorum edilmiştir. Rüya tabircisi bazı yorumcular karı ve koca arasına girmek isteyen üçüncü şahısların daha fazla karışıklık yada huzursuzluk yaşatacağı şeklinde yorum bildirmişlerdir.