Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Öldürmek

Ocak 14, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eski sevgiliyi öldürmek aile ve akraba ilişkilerinde yaşanacak olan sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği gelişmeler yaşayacağına ve huzurunu kaçıracak gelişmeler karşısında kendisini çaresiz hissedeceğine, sevdiği kişileri kırmamak adına istemediği şeyler yapmak zorunda kalacağına tabir edilir. Özellikle yakın arkadaşlar ve dostlarla ilgili bazı meselelerin can sıkıcı hale geleceğine, bu dönemde kendisine söylenmiş bazı yalanları öğrenen rüya sahibinin arkadaş çevresine karşı mesafeli bir tutum takınacağına, hatta bazı kişilerle görüşmeyi keseceğine de yorumlanır.

Eski sevgiliyi öldürmek gören kişinin çalışkan, ilgili ve zeki bir kişi olduğuna, etrafının farkında olarak yaşadığına, her şeye karşı büyük bir merak içinde olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yönü ile çevresinde fark yarattığı şeklinde tabir edilir.

Rüyada eski sevgiliyi öldürdüğünü görmek İlk bakışta hoş olmayan gelişmeler yaşanacak olsa bile, uzun vadede kişinin pişmanlık duymayacağı bazı kararlar almasına neden olacak durumların işaretçisidir.Fikir ayrılıklarının bu dönemde çoğalacağını, bir süre soğuk rüzgarlar esse dahi ilerleyen günlerde bu durumun tersine dönmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi öldürmeye çalışmak herkese karşı mesafeli, soğuk bir tavır içine girileceğine, bu yüzden sosyal çevrede bazı olumsuz eleştiriler alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı olumsuzluklar ve duyduğu hoş olmayan sözler nedeniyle böyle bir karar alacağına, yakın çevresinin hoşnut olmamasını umursamadan kendi bildiği gibi yaşamaya devam edeceğine işaret eder. Çok az kişiyle görüşmek, izole edilmiş bir yaşam sürmek anlamlarına gelirken, çok kıskanç bir eşe sahip olmak nedeniyle görüşülen kişilerin sayısını azaltmak anlamına da gelmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ölümden kurtarmak rüya sahibi yakın çevresinde küslük yaşayan ve birbiriyle konuşmayan kişilerin arasını yapmak için çaba harcayacak demektir. Herkese iyiliği dokunsun isteyen kişinin, gereğinden fazla sorumluluk alması halinde işlerini aksatacağına, başkalarına yardım ederken kendi sorunlarını ihmal edeceğine de işaret ederek uyarıda bulunur.

Rüyada eski sevgilinin ölüm haberini almak gören kişinin başarısız ve mutsuz olmasına sebep olacak bazı aksiliklerle burun buruna geleceğine, yoğun stres altında kalacağına, kafasının karışacağına ve çok yorulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin baskı altında kalacağı olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin ölümden döndüğünü görmek gören kişinin sadece duyduklarına itibar etmediğine, gerçekliğinden emin olmadığı şeylere inanmadığına, dedikodudan ve söylentiden hiç hoşlanmadığına, anlayıp dinlemeden ve gözüyle şahit olmadan söz söylemediğine, karar almadığına ve adım atmadığına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin ölüp dirildiğini görmek gören kişinin fevri ve panik bir kişi olması sebebiyle yaşadığı olaylara büyük tepkiler verdiğine, sakin kalamadığına, önemsiz ve küçük olaylarda bile deyim yerindeyse elinin kolunun birbirine karışarak telaşa kapıldığına ve çevresindekileri de telaşlandırdığına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü duymak ve ağlamak gören kişinin sağduyulu, mantıklı ve sorunlara karşı akılcıl çözümler bulan biri olduğuna ve bu yönü sayesinde çok büyük sıkıntılara düşmeden yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin bu yönüyle biliniyor olması dolayısıyla çevresindekilerin de kendisine akıl danıştığına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin cenazesine gitmek kişinin hayatını kolaylaştıracak, güzelleştirecek ve yaşamını olumlu yönde şekillendirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede kendisini çok hafif, rahat ve huzurlu hissedeceğine, bundan güç ve cesaret alacağına işaret eder. Rüya sahibi fırsatlara ve avantajlara sahip olacak demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3473