Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskanmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskanmak, rüyada eski sevgiliyi kıskandığını görmek, dirençli insanlarla yaşamaya, iyi ve güzel huylu kişi ile birlikte olmaya, olumsuz işlerden uzak durmak istemeye, başarılı dost ile ortaklığa, duygusuz erkeği kendinden uzak tutmaya şeklinde yorumlanır.

Bir başka yoruma göre de, görgüsüz insanlarla yüz göz olmaya, akşamcı kişi ile yaşamamaya, düzenli insanla deneyimleri paylaşmaya, saygılı kişiyle fikrini paylaşmaya diye de yorumlanmıştır. Yakın akraba ile yaşanan ihtilafların son bulacağına ve saygın kişilerle dürüst yaşamaya delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskanmak, rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, rüya sahibinin kıskanç, uzlaşması zor olan tutumuna işaret etmektedir. Herkesten ve her şeyden şüphe eden birine, çevresinde sevilmeyen bir karaktere sahip olduğuna delalet eder.

Rüyayı gören kişinin birlikte olduğu insanla arasında sık sık tartışmalar olduğuna ve aile içinde tatsızlık olup, huzurun kaçtığına da tabir edilir. Eski sevgilisini başkasıyla gören rüya sahibi bayansa, yeni tanıştığı bir kişiden acı verici bir davranışa veya harekete maruz kalacağına ve küçümsenip gözyaşı dökeceğine yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskanmak, eski sevgiliyi başkasıyla görmek, evli olan bir kadının bu şekilde bir rüya görmesi ise, gerçek yaşamda eşini fazlasıyla kıskandığına ve gereksiz kuruntu yaptığına delalet eder. Yine geçmişte duyulan özleme ve şahsın içinde bulunduğu durumu ve yaşantıyı kabullenmek istememesi anlamına da gelmektedir.

Evli insanlar rüyalarında eski sevgiliyi gördüklerinde, evliliklerini tehlikeye atacak yanlış ilişkiler yaşayabilirler ve günaha girebilirler. Onun için rüya sahibinin özverili ve dikkatli davranması gerektiğine dair, ikaz niteliğinde bir rüyadır da diyebiliriz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kıskanmak, rüyada eski sevgiliyi görmek, rüyayı gören kişinin önceden yaptığı hatalardan, yanlışlardan ve insanları üzdüğünden dolayı pişman olacağına, kendini suçlayacağına ve vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Şahsın duyduğu pişmanlığın bir işe yaramayacağına ve boş olduğuna da işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5463