Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Hasta Görmek

Ocak 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eski sevgiliyi hasta görmek Bir kimsenin rüyasında eski sevgisini kötü bir durumda yani hasta haldeyken görmesi onun içinde bulunmuş olduğu üzüntü ve kederden kurtulacağına yorumlanır. Bu kimse için malın çoğalacağına yorumlanır. Rüyada eski sevgiliyi hasta görmek kişinin yakın bir zaman içinde borcunu ödeyeceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise böyle bir rüyanın görülmesi rüya sahibinin eksik bir takım yanlarının olduğuna ve bir takım sorumlulukları alması gerektiğine yorumlanır. Bu kimse için gerek özel hayatında ve gerekse iş hayatında biraz daha pişmesi gerekmektedir. Ancak bu sayede daha doğru adımlar atması mümkün olacaktır.

Rüyada eski sevgiliyi hastanede görmek rüya sahibinin özellikle de hayati önem taşıyan konularda artık elini taşın altına sokması gerekebilir. Rüya sahibi fedakarlık gösterip özverili bir şekilde hareket etmesi halinde ancak içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulması söz konusu olabilir.

Bazı rüya alimlerine göre rüyada eski sevgiliyi hasta görmek kişinin huzura kavuşacağına ve sıkıntı yaşamış olduğu durumlardan kurtulacağına delalet  eder. Bu kimse hayatında sürekli olarak güler yüzlü olarak tanınan ve herkes tarafından sevilen bir kimse haline gelecektir. Bu rüyayı gören kimse istemiş olduğu birçok arzuya kavuşacaktır. Aynı zamanda da makam ve mevki bakımından yükselmeler yaşayacağına da bir işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi hastanede hasta görmek rüya sahibinin işlerinin düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibi artık rahatlamaya başlar. Büyük sorumluluk alıp çıkmaya çalıştığı sıkıntıdan kurtulması ve huzura kavuşması söz konusudur.

Bu kimse için artık yoksulluk çekmek yoktur. Psikolojik olarak kafasına takmış olduğu sorunlardan kurtularak ferahlaması mümkündür. Kişinin hayatında artık üzüntü ve kedere yer yoktur. Bu bakımdan rüyada eski sevgiliyi hasta görmek olayında herhangi bir kedere kapılmaya gerek yoktur.

Rüya sahibi açısından onun uzun süredir kafasını kurcalayan bir konu karşısında nihai bir karar alması bu rüyayla birlikte mümkündür. Kişinin hayatında almış olduğu kararların onun belirli bir olgunluk düzeyine eriştiğini göstermektedir. Bu bakımdan kişi artık bir adım atacağı sırada daha temkinli bir şekilde hareket etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi hasta olarak görmek Özellikle de kişinin sağlığını etkileyecek bir durum karşısında sıkıntı yaşamadan kurtulması ve ferahlaması mümkündür. Bunun ile birlikte işi ve ailesi ile ilgili olarak almış olduğu kararları daha emin bir şekilde vermesi söz konusudur. Bu bakımda rüyada eski sevgiliyi hasta görmek kişiyi daha olgun bir hale getirecektir. Kişi adım atacağı her planda çok daha başarılı olacaktır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6477