Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada eski sevgiliyi hamile görmek, eskiden ilişki içinde olunan veya duygusal hisler beslenen bir kimseden gelecek haberlere yorumlanır. Rüya sahibini ilk anda şaşırtacak, beklenmedik hisler yaşamasına neden olacak rüya, ağzı laf yapan, pek çok insandan haber getiren bir tanıdığın eve geleceğini de bildirir. Kişinin aniden çıkacak bir kısmetine, bekarsa akrabaların önereceği biriyle tanışacağına ve görüşmeye başlayacağına tabir edilirken, rızkın artacağına, kişi evliyse yeni bir bebeğin gelmesiyle birlikte hem masrafların çoğalacağı hem de sorumluluklarda önemli bir artış görüleceği şeklinde yorumlanabilir. Geçmişte kişi için değerli olan birinden gelen bir yardım çağrısına veya bu kimsenin ihtiyacı olduğunu öğrenip ona el uzatacak olmaya da yorumlanan rüya, telaşlı günler geçirileceğini, tatsız durumlar olsa da bunların kişiyle bire bir ilgili olmayacağına tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Doğururken Görmek

Tanıdık birinin kendi çabalarıyla meydana getirdiği işlere ve verdiği emeklerin neticesini görmeye başladığına tanık olmaya yorumlanır. Sevilen arkadaşların yaşadığı sevince ortak olmaya, onların hüzünlerini, mutluluklarını paylaşmaya ve duygusal açıdan hassas bir dönem geçirmeye de tabir edilir. Eski sevgiliyi doğum yapıp dünyaya kız bebek getirdiğini görmek, eski nişanlıdan ya da geçmişte aşk yaşanmış birinden gelecek kötü habere alamettir. Erkek bebek doğurduğunu görmek ise bekar kimselerin sevdikleri insanla muratlarına ereceklerine müjde verir ve iş konusunda kişinin şansının açılacağına, her türlü yardımı alarak sorunlarını çözeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Elbisesiyle Görmek

Eski sevgilisini hamile olmadığı halde hamile elbisesiyle görmek o kimsenin söyleyeceği bir yalana şahit olmak veya kabahatini ortaya çıkarmak demektir. Hamile olup elbise aldığını görmek ise sevilen kimsenin kişiye bir isteğini açacağını, ondan dilekte bulunacağını ifade eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte unutulamayan bir aşkın varlığını, bu kimseden sürekli haber beklendiğini ya da hala umut içinde olunduğunu bildirir. Rüya sahibinin kara sevdaya tutulduğuna da yorumlanabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hamile Görmek sayfası 30/08/2020 18:49:05 tarihinde 47260 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1198