Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Eski Sevgiliyi Gülerken Görmek, Boş ve zaman kaybı olan işler ile çok uğraştığına, zamanın kendisine fayda olarak değil zarar olarak döndüğüne ve kendisini toparlaması gerektiğine işaret eder. Bu tarz rüyalar kişinin hayatında yanlış giden ve içinin sıkıldığı buhranlı günler geçirdiğine işaret eden, uyarı nitelikli rüyalardır.

Rüyasında eski sevgilisinin güldüğünü görmesi, aynı zamanda yanlış giden art arda oluşan olumsuzlukların ardından feraha kavuşulacağına, sıkıntılı günlerin ardından feraha kavuşacağına, darlıktan genişe çıkacağına, borçlu iken, bir anda borçlarından kurtulacağına ve kar ederek imkanlarını geliştireceğine işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisinin bir topluluk içinde gülerken görmesi, çevresine faydalı yeni bir işe gireceğine, eski işinden daha yüksek bir mevkiye gelerek kendini geliştireceğine ve kimsesiz çocuklara ve yoksullara yardım edeceğine, eline iş hayatında farklı bir çok fırsat geçeceğine ve sorumluluklarını yerine getirirken  aileden ve yakın arkadaş çevresinden de destek alacağına işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisinin bir köşede gizli gizli tek başına güldüğünü görmesi, eski sevgilisinin rüya sahibini unutmadığına ve hala kendisini düşünüp, üzüldüğüne işaret eder. Aynı zamanda eski sevgilisinin sürekli hatırladığına ve andığına da işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisinin bir kongrede çevresinin beğenisini ve ilgisini kazandığını görmesi ve eski sevgilisinin bu durumdan hoşnut olarak sürekli olarak güldüğünü görmesi, çok yakın bir zaman içinde farklı arkadaşlık çevresi kuracağına, yeni bir iş imkanı bulacağına yada mekan değişikliği yaparak farklı bir ortama gireceğine işaret etmektedir.

Rüyasında eski sevgilisinin çalıştığını ve iş arkadaşlarının yanında kahkaha ile güldüğünü görmesi, başkalarına faydalı olabileceği bir hayır işi ile uğraşacağına, bir derneğe üye olacağına veya bir yardım gönüllüsü olarak sorumluluk alacağına işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisinin mutsuz olduğunu ancak çevresine karşı güldüğünü görmesi, çok yakın bir zaman içinde içinden çıkmakta zorlanacağı sıkıntılı işlere girişeceğine ve tadının kaçacağına işaret eder.

Rüyasında eski sevgilisi ile karşılıklı birbirlerine güldüğünü gören bir kişi, çok yakın bir zaman içinde eski sevgilisi ile tekrar karşılaşacağına ve tekrar bir araya geleceğine işaret eder. Rüyasında eski sevgilisinin çocuklar ile bir araya gelerek onları eğlendirdiği ve güldüğünü görmesi, eski sevgilisi ile evleneceğine ve hayatlarında yeni bir sayfa açacağına işaret eder. Rüyasında eski sevgilisinin güldüğünü gören bir kişi, bekar ise evlenir, evli ise hamile kalır yada eşi hamile kalır ve bir çocuğu olur.

Rüyasında eski sevgilisinden bir hediye aldığını ve eski sevgilisinin güldüğünü görmesi, çok yakın bir zaman içinde kazancı bol bir işe girer yada maddi anlamda çok rahatlayarak eline yüklü bir miktarda para geçer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1058