Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek

Ocak 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Eski Sevgiliyi Başkasıyla Görmek, Rüyayı gören kişinin, kıskanç ve uzlaşması zor olan tutumuna işaret eder. Herkesten ve her şeyden şüphe eden birine, etrafında sevilmeyen bir karektere sahip olunduğuna tabir edilir.

Kişinin birlikte olduğu insanla arasında sık sık tartışmalar olduğuna ve aile içinde tatsızlık olup, huzurun kaçtığına da yorumlanır. Eski sevgilisini başkasıyla gören kişi bir bayan ise, yeni tanıştığı bir kişiden acı verici bir davranışa ya da harekete maruz kalır, küçümsenir ve gözyaşı döker. Evli olan  bir bayanın bu şekilde rüya görmesi ise, gerçek hayatta eşini fazlasıyla kıskandığı ve gereksiz kuruntu yaptığı anlamlarına gelir.

Yine geçmişe duyulan özleme ve kişinin içinde bulunduğu durumu ve yaşantıyı kabullenmek istememesi manasına gelir. Evli kişiler rüyalarında eski sevgiliyi gördüklerinde, evliliklerini tehlikeye düşürecek yanlış ilişkiler yaşarlar ve günaha girerler.

Kişinin özverili ve dikkatli davranması gerektiğine dair, ikaz niteliğinde bir rüyadır.

Genel olarak geçmişten tam olarak kopamamış kişilerin, eski sevgilisini hala unutamayanların ve kıskançlık duygusunu kontrol altına alamayan bilinçaltı durumların, dışarı vurumudur. İlişkilerini bitiremeyen ve normal hayatına devam edemeyen kişilerde, benzer rüyalar sık bir şekilde görülür.

Gerçek ile hayal arasında gidip gelmenin ve yaşanan ayrılığı kabullenmek istenmemenin, çaresizliğin ve içe kapanık bir ruh halinin göstergesi olmaktadır. Genellikle uunutulamayan ve uzun süren büyük aşkların ve ayrılıkların ardından, bu şekilde rüyalar görmek oldukça normal bir durumdur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

929