Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgilinin Sevgilisi Olduğunu Görmek

Şubat 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski sevgilinin sevgilisini görmek, Rüyalar genellikle bilinç altlarının dışa vurumudur. Rüyada eski sevgilinin sevgilisini görmek, genellikle geçmişten kopamamış kişilerin, eski sevgilisini unutmayanların ve kıskançlık duygusunu kontrol edemeyen kişilerin gördükleri rüya çeşitleridir. Normal hayatına dönememiş ve eskide kalan sevgiliyi yani ilişkiyi bitirememiş insanların gördükleri rüyalardır.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisini görmek, gerçek ve hayal arasında gidip gelen ve yaşadığı ayrılığı kabullenemeyen, içine kapanan, çaresiz olduğunu düşünen ruh haline sahip kişilerin rüyalarıdır. Unutulamayan ve geride bırakılamayan büyük aşkların sonucu görülen rüya çeşitleridir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisini görmek, rüyayı gören kişinin, kıskanç olmasına ve uzlaşmaz olmasına işaret eder.

Etrafınca sevilmeyen bir kişiliğe sahip olunduğuna işarettir. Herkesten ve her şeyden şüphe duyan biri haline geleceğine delalet eder. rüyayı gören kişi evli ise, eşi ile sürekli tartışmalar yaşayacağına, aile içerisinde dirlik, düzen ve huzurun kaçacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisinin sevgilisini gören kişi bayan ise, yeni birisiyle tanışa bileceğine ve bu tanışmanın kendisine acı verecek bir davranışa maruz kalacağına, aşağılanıp, örselenecek  ve gözyaşları dökeceğine işaret eder. rüyayı gören kişi, evli bir bayan ise, gerçek hayatta kocasını çok kıskandığına ve gereksiz kuruntu yapacağına delalet eder. Kişinin evliliğinin tehlikeye girmesine delalet eder.