Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgilinin Mesaj Attığını Görmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski sevgilinin mesaj attığını görmek, rüyayı gören kişi yakın zamanlarda güzel haberler alacağını ve çok mutlu olacağını belirtir. Günlerdir beklediği haberin yakın zamanda geleceğini ve çok sevineceğini delalet eder.

Rüyayı gören kişi kadın yada erkek kim olursa olsun şikayetlerinden kurtulacağına ve huzura ereceğini belirtir. Rüyayı gören kadın ise eski erkek arkadaşını çok özlediğini, haber alamadığı için merak ettiğini belirtmektedir. Bu rüyayı gören erkek ise eski kız arkadaşını özlediğini ve haber alamadığı için üzüldüğünü belirtir.

Diğer yandan da beklediği iş teklifin geleceğini gelen telefonla çok sevineceğini delalet eder. Ailevi sorunların sona ereceğini sonunda huzur geleceğine işaret eder. Rüyada eski erkek arkadaşını gören bayan, erkek arkadaşı da onu özlediğini ve aramaktan çekindiğini belirtir.

Rüyada eski sevgilinin mesaj attığını görmek, sevgililerin yakın zamanda birbirlerinden haber alacaklarını ve yaptıkları hatalar için pişman olacaklarına delalet eder. Güzel günlerin beklediğini,  iş hayatında kariyer yapılacağını ve maddi açıdan zenginlik getireceğine işaret eder. İki sevgili arasında ciddi konuların konuşulacağını, evlilik durumları olacağını ve her iki aile arasında hayırlı iş için bir araya geleceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin mesaj atınca ağladığını görmek

Rüyayı gören bayan ya da erkek bu durumdan çok üzgün ve mutsuz olduğunu belirtir. Her daim üzüldüğünü, merak ettiğini ve huzursuz olduğunu delalet eder. Birbirlerinden ayrılan iki sevgili bu rüyayı gördükleri zaman kötü haber alacağına, maddi açıdan işlerin ters gideceğini belirtir.

Sevgililerin birbirini özlediğini, yaptıkları hatalardan dolayı pişman olduklarını işaret eder. Aileler arasındaki anlaşmazlık sevgililer arasında engel olacağına, tartışmaların yaşanacağını belirtmektedir. İki sevgiliden birinin rahatsızlık geçireceğini sağlık açısından sorunlar yaşanacağını böylelikle huzursuz günlerin başlayacağını belirtmektedir.

Sevgililer arasındaki hataların yüze vurulmasıyla araya soğukluk gireceğini ve evlilik süresinin uzatılacağını delalet etmektedir. İki aile arasında uyuşmazlık yaşanacağına bu durum da her iki tarafın rekabeti, sevgililer arasındaki şikayetlerin artacağını belirtir.