Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgilinin Ağladığını Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek bir pişmanlık göstergesidir. Yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi yapmaktadır. Rüyada ağlamak değişik manalara gelmektedir. Rüyada ağlamak, insanların kalbinin temizliğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin ağlayarak özür dilemesi kişinin bu hayatta verdiği bir karar ya da eski sevgilisinin verdiği bir karar yüzünden pişmanlık duyduklarına işaret eder. Rüyayı gören kişi bir zorluğun ardından elde ettiği temiz kazanca, zorluk ardından dört gözle beklediği makama, emek vererek eriştiği güce dalalet eder.

Rüyada eski sevgilisinin ağladığını gören kişi mağlup olduktan sonra istediği eşyalara kavuşacağına, ümidini yitirdikten sonra elde ettiği şana, genç birinin sıcakkanlı oluşuna, uğraşlar sonucunda hak ettiği paraya, parasal yükü olan insanlardan uzak kalmaya, maddi olanakların artacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin hüngür hüngür ağladığını görmek gözyaşları sizin yanağınıza ağrı veriyorsa bu sevineceğiniz güzel haberler alacağınıza işaret eder.Rüyada eski sevgilinin pişman olup ağladığını görmek kişinin bir iç hesaplaması olduğuna işaret eder.

Eski sevgilinin senin için ağladığını görmek Gözyaşı yanağınıza soğukluk veriyorsa üzüntüye kapılacağına işaret eder. Rüyada eski sevgilisinin yavaşça ağladığını görmek Allah’tan korkmaya işaret eder. Ayrıca bu yılın bol yağmurlu ve bereketli geçeceğine işaret eder.

Bütün sene boyunca mutlu ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Geçireceği senelerde kendisi ve çevresi için faydalı işler yapacağına işaret eder. Verdiği sözleri tutacağına dalalet eder. Rahatlığa kavuşacağına, ferahlığa ereceğine güzel birlikteliğe adımlar atacağına alamet eder. yeteneklerini sergileyeceğine ve sergilerken şansın sürekli onunla beraber olacağına yorumlanmaktadır.