Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Sevgili İle Barışmak

Nisan 12, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski sevgili ile barışmak insan hayatının yaklaşık üçte biri uykuda geçmektedir. Bu yaklaşık 60 yaşında bir insanın 20 yılına tekabül eder. Uyku insan bedeninin dinlenme zamanıdır. Sigmund Freud’a göre uyku evresinde insanların bilinçaltında yatan istek, özlem ve düşüncelerin bir film şeridi gibi gözlerinin önüne geçmesine rüya denmektedir. Rüyada zaman kavramı bulunmaz ancak uyandıktan sonra beynimizin bu rüyaları anımsaması ile zaman kavramı oluşur. Eski çağlardan beri rüya insanlar açısından çok önemlidir. Kahin adı verilen insanlar bu rüyaları yorumlamaya çalışmışlardır. Rüyaların yorumlanabilmesi için insanların uyandıktan sonra bu rüyaları anımsaması gerekir.

Rüyada eski sevgili ile barışmak genellikle yorumlanma açısından olumsuz bir rüyadır. Zaten rüya yorumcularına göre rüyada barışmak, kötü şeylerin olacağına işaret eder. Bu rüyanın görülme sebebi ise insanın eski defterlerden aklında kalan birçok şeyin olduğuna ve eski sevgili ile yaşananları özlediğine rivayet edilmektedir. Rüyada eski sevgili ile barıştığını gören kişi, geçmişte yaşadıklarını kafasından bir türlü atamamış ve bu anıların etkisinde kalmıştır. Ayrıca bu kişi sevdiği kadını, ruh eşini bir türlü bulamadığına da delalet ettiğine işaretler bulunmaktadır.

Bu rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta bir dostunu kaybedeceği rivayet edilmektedir. Kimi yorumlara göre ise kişi herhangi bir yakınından zarar görecektir. Çok farklı anlamları olan bu rüyanın bir diğer anlamı da rüyayı gören kişinin borçlarının artacağını ve bu borçların ödemesinde güçlük çekeceğini işaret eder. Kimi rüya tabircisine göre de bu rüya, eski sevgilisi ile arasında çözülemeyen problemlerin olduğu ve bu problemlerin kişinin canını sıkacağına delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4916