Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek, Rüya sahibinin geçmiş zamanda tanıştığı ancak şimdi görüşmediği birinden iyi bir haber alıp mutlu olacağına,uzun zamandır kimseyle görüşmeyen rüya sahibinin yakın bir zamanda arkadaşları ile bir araya gelip keyifli sohbetler ederek güzel vakit geçireceğine, uzun bir dönem boyunca iletişim içinde olunmayan bir tanıdık ile yeniden bir araya gelip eskisi gibi birlik ve beraberlik içinde yaşanacak güzel günler anlamına gelir. Rüyada eski okul arkadaşı mutlu ise, bu rüya rüya sahibinin gerçek hayatta mutlu olacağına, rüyada eski okul arkadaşı üzgün ise, rüya sahibinin gerçek hayatta üzüntü duyacağı bir olay ile karşı karşıya geleceğine işarettir.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada eski okul arkadaşını görmek ,rüya sahibi eğer eğitimine devam eden bir kişi ise, verdiği emeklerinin karşılığını alıp ilerleyen zamanlarda iyi yerlere gelerek ailesine yaşatacağı gurura ve verimli çalışmaları sayesinde rüya sahibinin başarılı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin eğitimi bitmiş ise bu rüya karşılaşılacak bir takım fırsatlara ve bu fırsatlar iyi değerlendirip hayatın olumlu anlamda değiştireceğine delalettir. Rüyada sevilen eski okul arkadaşını görmek, rüya sahibinin yakın bir zamanda müjdeli bir haber alarak rahatlayıp feraha çıkacağına, uzun zamandır kaybettiği umudunun yeniden yeşereceğine, kalbinden geçirdiği birçok şeyin karşısına çıkacağını, hayalini kurduğu bazı şeylere gerçek hayatta kavuşacağına, bu sayede gönlü hoş ve sıkıntısız bir hayat yaşayacağına işaret eder. Rüyada eski okul arkadaşını gören kişiyi bekarsa, geçmişte tanıdığı bir kişi ile yeniden karşı karşıya gelerek aralarında duygusal anlamda olan bir yakınlaşma sayesinde rüya sahibinin mutlu günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada eski okul arkadaşı ile kavga ettiğini görmek, rüya sahibinin geçmiş zamanda etkisinden kurtulmak için uğraştığı bir takım kötü olayların yakın zamanda yeniden gündeme geleceğine ve bu nedenle rüya sahibinin yaşayacağı endişelere ya da çevresinde bulunan çok sevdiği ve değer verdiği insanlar tarafından birtakım haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin içine kapanarak kendi kabuğunda bir hayat yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada eski okul arkadaşını ölmüş görmek, rüya sahibinin yaptığı bir takım yanlış davranışlar nedeniyle rahatsızlık olduğu ve geçmişte yapmak isteyip de yapamadığı bazı şeylerden dolayı pişmanlık yaşadığı anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini seven bir arkadaşının ondan daha fazla ilgi beklediğinin bir işaretidir. Rüyada eski okul arkadaşı ile konuştuğunu görmek, rüya sahibinin hem aile hem de iş hayatında karşısına çıkan bazı problemlerden kurtulmak için birtakım çabalar içerisine girip içini rahatlatmak ve feraha çıkmak için yakın bir arkadaşı ile sohbet ederek ondan alacağı destek sayesinde içinin biraz da olsa rahatlayacağına ve bu arkadaşından alacağı bazı akıllar sayesinde daha olumlu bakarak farklı davranışlarda bulunacağına delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4902