Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Nişanlıyla Kavga Etmek

Temmuz 2, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski nişanlı görmek, hali hazırda bir ilişkisi olanlar için iyiye yorulmaz ve araya girecek üçüncü bir kişi, yaşanacak bir kavga veya fikir ayrılığı gibi sebepler yüzünden var olan ilişkinin sona ereceğine alamet eder. Hayatında biri olmayan, bekar kimseler için eski nişanlı görmek ise, geçmişte gönül ilişkisi yaşadığı veya gönül bağı bulunan bir kimseyle yeniden karşılaşıp konuşmak, haberleşmek ve yeniden ilişki yaşamak niyeti içinde olmaya işarettir. Karşılıklı saygı çerçevesinde gelişecek, güzel bir ilişkiye, aşka işarettir.

Rüyada Eski Nişanlıyla Kavga Etmek

Evli kişiler için eşlerinin kişinin geçmişinden kaynaklanan bazı durumları gündeme getirmek suretiyle kıskançlıklar yapacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine alamet eder. Bekar kimseler için rüya gayet olumlu şekilde yorumlanır ve uzun süredir beraberlikleri olanların gönüllerince yapacakları bir düğünle dünya evine gireceklerine delalet ettiği gibi, kişinin karşısına temiz yüzlü, iyi kalpli ve helal rızık kazanan bir kısmet çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Nişanlı İle Buluşmak

Bekarlar için bitmiş bir ilişkiye yeniden başlamak, aynı kişi ile de evlenmek anlamına gelir. Evliler için hayırlı bir rüya değildir ve eşlerden birinin yaşamında başka bir kimsenin varlığına, aldatma olaylarına, gün yüzüne çıkmasa da kişiyi rahatsız eden bazı şüpheli olayların bir müddet sonra ortaya çıkacağına alamettir. Gizli saklı bir işe veya saklanan sırra alamet olan rüya yalanlarla karşılaşmak ve aldatılmak manasına da gelir.

Rüyada Eski Nişanlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte unutamadığı bir ilişki ya da aşk yaşamış olan kimselerin zamanla o kişiye karşı saplantılı bir duygu yoğunluğu içine girdiğine ve o kimseye yakın olmak istediği için takip ettiği anlamına gelir. Platonik şekilde süren ve gelecekte birlikte olunacağı düşünülen bir kimseyi zorda bırakacak bazı tutum ve davranışlara sahip olmak, dengesiz bir psikoloji içinde bulunmak şeklinde yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4556

Rüya Sitesi Linkleri