Rüya tabiri ara

Rüyada Eski Müdür Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada eski müdür görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde karşılaşacağı tatsız bazı olaylara, işyerinde yaşanacak olan sıkıntılara, güvendiği kimselerden gelecek olan yanlışlara delalete eder.  Rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılar sonucunda çıkmazlara gireceğine özellikle evrak ile ilgili bazı sorunların başını ağrıtacağına ve son derece stresli günler yaşacağına tabir olur. Aynı zamanda bazı âlimlere göre alınacak olan işlerde titiz davranılamadığı ve ince düşünülüp teklif verilmediği için alınamayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Müdür ile Tartıştığını Görmek

Rüyada eski müdür ile tartıştığını görmek, rüyayı gören kişinin işsiz kalacağına, sıkıntılı bir dönem içine gireceğine, işsiz kalmasa bile iş yerinde huzurunun olmayacağına ev sonunda istifa etmek sorunda kalacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibi eşinden ayrılmış ise çocukların velayeti ile ilgili tekrar bir davanın görülebileceğine de yorumlanır. Bunun yanı sıra resmi dairelerden gelecek olan borçlara ve biriken borç için gelen evraklara da yorumlanıyor.

Rüyada Eski Müdür ile Toplantıya Girdiğini Görmek

Rüyada eski müdür ile toplantıya girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamındaki başarısızlıkları sebebi ile fazla sinirli bir insana dönüştüğüne, tahammül sınırlarının oldukça düşmüş olmasına delalet eder. Bazı âlimlere göre iş yerinde başarısızlık değil ama istemediği ya da sevmediği kişiler ile çalışmak durumunda kalarak son derece zor ve sıkıntılı bir dönem yaşamaya yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3143

Rüya Sitesi Linkleri