Rüya tabiri ara

Rüyada Eski İşyerini Görmek

Aralık 26, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada eski işyerini görmek bir işe yada bulunduğun işte sahip olup yükseleceğini mevki yada farklı bir bölümde idame ettirecek olduğun işine yorumlanır. Rüyada eski iş yeri üzerine perde çektiğin ya da hatırlamak istemediğin olayların zamanında canını sıkmış olmasına ve bu sıkıntıları tekrar hatırlamak istememene yorumlanır. Rüyada eski işyerini görmek anlamı eski bir arkadaşınla karşılaşacak yada birinden haber alacak olmanıza da yorumlanır. Rüyada eski iş yeri geçmişte kalmış bir arkadaşın yakında karşına çıkacak ya da onunla diyaloğa geçecek olmana da yorulur.

Rüyada eski işyerini ve arkadaşlarını görmek gerçek hayatta yaşanan sıkıntıların kişinin psikolojik olarak huzursuz olmasına neden olduğuna ve bu durumun bilinç altına yer ettiğine, maddi zarara uğrayacağına ve bu durumdan dolayı duyacağı üzüntüye delalettir.

Rüyada eski işyerini ve patronu görmek meslek hayatında başarı elde etmeye delalet eder. Başka bir yoruma göre bu rüya rütbeli olmaya, bekar kimse için görücü usulü bir evlilik yapacağına ve çok mutlu olacağına alamet olur.

Rüyada eski işyerini ziyaret etmek şansının her anlamda yaver gideceğine ve mutlu bir hayat yaşayacağına, evlilik hayallerinin olduğuna, çektiği tüm sıkıntıları unutarak yüzünün güleceğine alamettir.

Rüyada eski işyerinin kapandığını görmek yaşadığı maddi problemleri varsa bunlardan kurtulacağına ve rahata ermeye, kişinin ibadetlerinde samimi olmadığına işaret eder. Başka bir deyişle bu rüya yanlış yapmamak için çabalarken farkında olmadan yanlış yapmaya ve kendini güçsüz ve kötü hissetmeye delalet etmektedir.

Rüyada eski işyerinde çalıştığını görmek kişinin çevresindeki kimselerden alacağı destek ve güç sayesinde işlerinin rayına oturacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok mutlu bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Başka bir deyişle bu rüya şansın açık olmasına ve hayatın tadını çıkararak yamaya delalet etmektedir.

Rüyada eski işyeri müdürünü görmek kendine değer vermeyen ve zaman ayıramayan kimsenin çekeceği çile ve sıkıntıya, kendine yardımı dokunacak ve destek olacak kimseye alamet olur. Kimi durumlarda da suçluların cezasını çekmesi için adelete teslim etmeye ve kendini güvende hissetmeye delalet etmektedir.

Rüyada işyerini karışık görmek yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, kişinin çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, bir çok sorunla karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine büyük tartışmaların içine gireceğine ve çok bunalacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski işyerinin yandığını görmek üzerinden çokça vakit geçmesine rağmen hala duygusal olarak bir çöküş yaşadığına ve bunalıma girdiğine, yaşanacak güzel hayata ve çevrenizdeki kötü niyetli insanlardan uzaklaşmaya, çektiği geçim sıkıntısından kurtularak daha rahat bir hayat yaşayacağına alamettir.

Rüyada eski işyerinin taşındığını görmek gerçek hayatta hafif sıkıntılar yaşayacağına, elem kedere ve çamı satmak ticarette başarıyı yakalamaya ve duaların kabul olmasına, ulaştığında büyük bir makama konacağı bir işte emin adımlarla ilerleyeceğine tekabül etmektedir.

Rüyada eski işyerinin battığını görmek eğitim hayatı devam eden kimse için başarılı bir şekilde bitireceğine alamet olur. sevdiği bir yakınını kaybedeceğine, sabırlı ve metanetli olmada fayda olduğuna alamet eder.

Rüyada eski işyerinin satıldığını görmek kişinin kıskançlık yaparak huzurunu kaçıracağına, yaşadığı mutluluklara hasret duyduğuna delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3788